East News

Małgorzata Socha zestresowana powrotem na plan "BrzydUli"! "Nie mogłam spać całą noc"

East News

Po 10 latach przerwy, "Brzydula" znów zagości na antenie TVN! Jak wiadomo w produkcji wystąpią bohaterowie, których poznaliśmy przed dekadą. Nie zabraknie także szalonej Violetty Kubasińskiej, w którą ponownie wciela się Małgorzata Socha. Aktorka w rozmowie z "Faktem" wyjawiła jednak, że bardzo stresowała się powrotem na plan. 

Zobacz także: Trendy lato 2020. Małgorzata Socha z plecioną torebką Saint Laurent za 12 tys. zł. Jest boska, ale my znaleźliśmy 100 razy tańsze

Małgorzata Socha stresowała się powrotem na plan "BrzudUli"

Wiadomość o powrocie "BrzydUli" bardzo ucieszyła fanów, którzy wielokrotnie apelowali, aby serial doczekał się kontynuacji. Prośby wielbicieli produkcji zostały wysłuchane i już po wakacjach zobaczymy nowe przygody Uli i Marka oraz pozostałych bohaterów!

Oczywiście serialu chyba nikt nie wyobraża sobie również bez Małgorzaty Sochy! Postać Violetty Kubasińskiej jest chyba jedną z najbardziej barwnych i szalonych w "BrzydUli"! I chyba każdy słyszał słynne poprzekręcane powiedzenia Violetty. 

Jak się jednak okazało, powrót na plan serialu po dekadzie, był dla Małgorzaty Sochy bardzo stresującym przeżyciem! Aktorka opowiedziała o tym dla "Fakt24".

Przed pierwszym dniem nagrań, tak się stresowałam, że nie mogłam spać całą noc - wyjawiła Małgorzata Socha w rozmowie z "Fakt24". 

Na szczęście stres chyba szybko minął, a spotkanie z kolegami po latach rozluźniło atmosferę! 

Pierwsze koty za płoty i pierwszy dzień zdjęciowy za mną. Było dużo nerwów, dużo emocji, ale również wielka frajda, bo fajnie jest spotkać kolegów i koleżanki po tylu latach. Bardzo się cieszę, że w końcu się udało – opowiada Małgorzata Socha dla "Fakt24".

Zapewne fani zastanawiają się czy po 10 latach, Violetta przejdzie metamorfozę. Chociaż aktorka nie może zbyt wiele zdradzać, to jednak jak wyjawiła dla "Fakt24" - Viola dalej będzie Violą!

W takim razie my już nie możemy się doczekać nowych tekstów bohaterki, w którą wciela się Małgorzata Socha. Na powrót tego serialu czekają tysiące fanów. Ciekawe, jak potoczą się losy bohaterów! 

Małgorzata Socha i Julia Kamińska w serialu "BrzydUla"
East News

Jak zdradziła Małgorzata Socha, Violetta dalej będzie bawić nas swoimi przekręconymi powiedzeniami! 

Kto już nie może się doczekać kontynuacji "BrzydUli"? 

East News

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36