Małgorzata Socha dostaje więcej propozycji pracy od kiedy schudła
ONS

Małgorzata Socha: "Od kiedy jestem szczuplejsza, dostaję więcej propozycji"

Małgorzata Socha dostaje więcej propozycji pracy od kiedy schudła
ONS

Małgorzata Socha może pochwalić się idealną figurą i jak się okazuje, dzięki temu dostaje oferty pracy, których nie było, kiedy miała trochę więcej kilogramów. Aktorka w rozmowie z magazynem "Twój Styl" przyznała, że zaraz po urodzeniu dziecka przeszła na dietę. Co więcej, gwiazda serialu "Przyjaciółki" przyznaje, że wciąż nie jest zadowolona ze swojej wagi.
 

Od kiedy jestem szczuplejsza, dostaję więcej propozycji. Pełne rysy sprawiają, że dodatkowe dwa kilogramy widać u mnie bardziej niż u innych. Muszę się pilnować. Wymarzony rozmiar to oczywiście mniejszy. Dla mnie nikt nie jest zbyt chudy. Ideałem, jeśli chodzi o figurę, jest moja przyjaciółka Agnieszka Cegielska.
 

Aktorka nie należy do grona miłośników sportu i stwierdza, że "u mnie z gimnastyką jest tak: ćwiczę, bo muszę, a nie dlatego, że lubię".  Dziś Małgorzata Socha jest jedną z najgorętszych gwiazd w polskim show-biznesie. Każde jej pojawienie się na oficjalnej imprezie wzbudza ogromne zainteresowanie mediów a jej stylizacje są szeroko komentowane przez znawców mody.

Waszym zdaniem Małgorzata Socha rzeczywiście powinna jeszcze schudnąć?

Zobacz również: Odmieniona Socha na ramówce Polsatu. Czarny komplet mocno ją wyszczuplił FOTO

Wow, co za figura:

Małgorzata Socha

Małgorzata Socha na ramówce:


Małgorzata Socha, ramówka Polsat

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04