Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Socha o przyjaźni z Anną Cieślak
ONS
Newsy

O prawdziwą przyjaźń w show-biznesie trudno. Socha znalazła jednak bratnią duszę

To znana aktorka

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej wciąż jest komentowana w branży. Ostatnio zachwycała się nią Małgorzata Socha, która przyznała, że artystka jest fantastyczna, a także że ją podziwia. Zobacz: Rubik zachwycała się metamorfozą Chylińskiej. Socha zazdrości jej jednego

Aktualnie aktorka ma sporo pracy i zobowiązań zawodowych, aczkolwiek bardzo ceni sobie wartości rodzinne i przyjaźnie, dlatego dla najbliższych zawsze znajdzie czas. Nie jest tajemnicą, że o prawdziwą przyjaźń w show-biznesie jest bardzo ciężko, ale Socha przyznała, że pracując w teatrze poznała swoją bratnią duszę. Okazuje się, że gwiazda zaprzyjaźniła się z inną znaną aktorką, Anną Cieślak:

W teatrze narodziła się moja przyjaźń z Anną Cieślak. Ta przyjaźń cały czas trwa. Nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogły znowu razem zagrać. Anka jest chyba najlepszym człowiekiem, jakiego znam. Żartuję czasami, że ona jest człowiekiem, który jakby mógł to by zbawił cały świat - powiedziała w wywiadzie dla "Grazii".

Jak widać wspólna praca i wspólna pasja zbliża ludzi.

Zobacz: Socha nie zapłaciła za parking drobnej kwoty. Teraz się tłumaczy
 Odmieniona Socha na ramówce Polsatu:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Agnieszka Chylińska w młodziezowej stylizacji
ONS
Newsy
Chylińska w młodzieżowej stylizacji w "Małych Gigantach". Dawno tak nie wyglądała
Jest modnie i na luzie

Metamorfoza Agnieszki Chylińskiej zachwyciła wiele osób branży.Ostatnio nad tą spektakularną zmianą rozpływała się Małgorzata Socha , która przyznała, że artystka jest dla niej wzorem. Zobacz:  Rubik zachwycała się metamorfozą Chylińskiej. Socha zazdrości jej jednego Wczoraj na antenie TVN wystartował program "Mali Giganci", w którym wokalistka jest jurorką. Jak zawsze energiczna i pełna dobrej energii zachwyciła widzów. Chylińska zaprezentowała się w młodzieżowej stylizacji z pazurem, która pasowała do niej idealnie. Jeansowa, wystrzępiona kamizelka odzwierciedla jej charakter, a fioletowo-różowe spodnie i sportowe buty dodały nonszalancji. Cały zestaw doskonale wpisał się w klimat panujący w programie, a nie brakowało tam pozytywnej energii i zabawy. Jak Wam się podoba? Zobacz:  Figura Chylińskiej robi wrażenie. Artystka zdradza jak doszła do takiej sylwetki     Tak wyglądał pierwszy odcinek "Małych Gigantów":

Małgorzata Socha o przyjaźni damsko-męskiej
ONS
Newsy
Socha nie wierzy w przyjaźń damsko-męską. W jej przypadku się to nie sprawdziło
Aktorka opowiada o możliwości zaangażowania którejś ze stron

Małgorzata Socha wiedzie bardzo poukładane życie. Od dłuższego czasu jest w szczęśliwym związku i spełnia się w roli matki. Ostatnio wyznała, że w tej kwestii podziwia bardzo Agnieszkę Chylińską .  Zobacz:  Rubik zachwycała się metamorfozą Chylińskiej. Socha zazdrości jej jednego Aktorka ma również zaufane grono przyjaciół, którzy wspierają ją w najcięższych chwilach. W ostatnim wywiadzie przyznała jednak, że w jej przypadku raczej przyjaźń damsko-męska jest niemożliwa. Gwiazda unika dwuznacznych sytuacji w pracy, ponieważ sama jest przykładem tego, że któraś ze stron może chcieć czegoś więcej: Ja jestem raczej z tym ostrożna. Zawsze może się okazać,że któraś ze stron chce bardziej, więcej, i robi się problem. Wiem coś o tym, bo z takiej przyjaźni narodził się mój związek, a skończyło się małżeństwem - wyznała w "Grazii". Przyznała się tylko do przyjaźni z Michałem Żebrowskimi Eugeniuszem Korinem, z którymi współtworzy Teatr 6. piętro: Michał Żebrowski i Eugeniusz Korin są wyjątkowi. Byłam z nimi od początku tworzenia Teatru 6. piętro, więc bardzo się lubimy i jesteśmy zżyci. Łączą nas naprawdę ciepłe relacje i myślę, że mogę na nich polegać. Wierzycie jej? Zobacz:  Korwin miażdży nową komedię z plejadą gwiazd. Żal jej tylko trójki aktorów: Reszta to żenada Odmieniona Socha na ramówce Polsatu:

Karolina Korwin Piotrowska o Agnieszce Chylińskiej
ONS
Newsy
Korwin nie jest zachwycona metamorfozą Chylińskiej. Organizator Fryderyków miażdży jej udział w show
Agnieszka wzbudza emocje

Metamorfozą Agnieszki Chylińskiej z achwyciło się już kilka znanych gwiazd. Wiele osób zastanawia się, jak wokalistka radzi sobie z pracą w telewizji z wychowywaniem dzieci. Podziwia ją m.in. Małgorzata Socha. Przypomnijmy: Rubik zachwycała się metamorfozą Chylińskiej. Socha zazdrości jej jednego Zupełnie innego zdania jest m.in. Karolina Korwin Piotrowska. W rozmowie z Fleszem dziennikarka przyznała, że nie jest pewna, czy droga, którą wybrała wokalistka jest dla niej dobra: Wciąż tęsknię za nią na scenie, a jej przemiana idzie w niezrozumiałym dla mnie kierunku . Może nie należałoby już nazywać jej wokalistką, tylko zawodową jurorką? Jeszcze ostrzej mówi Stanisław Trzciński , organizator Fryderyków: To pamiętane, "fuck you, nauczyciele", powiedziane kiedyś na gali Fryderyków, zostało zmienione w wizerunkowe eksperymenty, wygibasy przy jurorowaniu i okrzyk "fuck you wszyscy, którzy nie rozumiecie dlaczego wybrałam zarabianie dużego szmali i mizdrzenie się w talent show, kosztem mojej wiarygodności jako artystki rockowej. Chce być cukierkową, śliczną gwiazdą telewizji i jednocześnie performerką supermuzy oraz drapieżną wokalistką. To taniec postu z karnawałem - przyznaje Mocne słowa. Zobacz: Skawiński odkrywa nieznaną twarz Chylińskiej. Tego się po Agnieszce nie spodziewaliśmy Agnieszka Chylińska na TeleKamerach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner