Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha jak księżniczka Disneya! Fani: Wyglądasz jak miliard dolarów

Małgorzata Socha o Lewandowskiej

Małgorzata Socha właśnie pracuje na planie najnowszego filmu "Jak poślubić milionera". Ku uciesze fanów aktorka chwali się zdjęciami z planu w sieci. I już wiadomo, że w filmie możemy spodziewać się wielu zabawnych akcji, jak i czeka na nas mnóstwo pięknych kracji. Jedna z ostatnich stylizacji zachwyciła fanów aktorki. Małgosia została nawet nazwana "księżniczką"! Zobaczcie zdjęcia!

Socha na planie "Jak poślubić milionera"

Film "Jak poślubić milionera" w kinach już w listopadzie. W obsadzie zobaczymy wiele gorących nazwisk, w tym m.in. Julię Wieniawę, Justynę Steczkowską, Małgorzatę Foremniak, Piotra Polka czy Michała Malinowskiego. Produkcja ma opowiadać o miłości. Główni bohaterowie zamiast czekać na ukochanego lub ukochaną sprawy sercowe wezmą w swoje ręce. Komu uda się znaleźć miłość? Tego oczywiście nie wiadomo. Wszystkiego dowiemy się w kinie. ;)

Małgosia Socha w filmie ma szukać milionera. Ale po zdjęciach opublikowanych przez aktorkę na Instagramie,  produkcja chyba powinna zastanowić się nad zmianą tytułu. Zdaniem fanów Socha w białej sukni wygląda jak miliarderka! Czy to na pewno jej jest potrzebny milioner? Nie jesteśmy tego tacy pewni ;)

Wow! Pani wygląda jak milion dolarów 😍

O Boże Pani Małgosiu, wygląda Pani zjawiskowo! 😍👌🏼💃🏼💃🏼

Pani zawsze ma urodę disnejowskiej księżniczki, ale w tej sukience to już zupełnie jak z bajki 💖

Po co Pani milioner? Pani wygląda jak MILIARD dolarów! - rozpisywali się internauci na Instagramie. 

Sukienkę Sochy można kupić w atelier Julii Gastoł. Kreacja ślubna pochodzi z kolekcji z 2018 roku. 

Małgosi zdarzyło się nawet przysnąć w pięknej sukni na planie! Nie umknęło to Kasi Zielińskiej, która zaczepnie skomentowała drzemkę celebrytki.

Niezła piżama! Sypiasz również w szpilkach? - zapytała Zielińska.

Socha odpowiedziała koleżance twierdząco i dodała, że zasypia również w pełnym makijażu. Zobaczcie zdjęcia z planu filmu. Wybieracie się do kina?

Małgosia Socha zasnęła w bajkowej sukience 

Małgosia w sukni ślubnej

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44