ONS.pl
Ciąża jej służy!
1/4
ONS.pl

Małgorzata Socha spełnia właśnie swoje marzenia o dużej rodzinie. Do ich gromadki dołączy niebawem kolejna, cudowna istota. W marcu gwiazda "Na Wspólnej" ogłosiła, że po raz trzeci zostanie mamą! Jej córeczki: Zosia (4 l.) i Basia (1 l.) już niedługo doczekają się braciszka lub siostrzyczki!

 

Zobacz: Małgorzata Socha przyznaje, że jest w ciąży. Tymczasem nowe zdjęcia mogą niepokoić...

 

Małgorzata Socha, ze względu na ciążę, musiała ograniczyć nieco swoje plany zawodowe. W teatrze zastąpiła ją Basia Kurdej-Szatan. Natomiast jeśli chodzi o serial "Przyjaciółki", na razie aktorka daje radę i regularnie pojawia się na planie zdjęciowym, aby tworzyć kolejny, 12. już sezon tej ulubionej produkcji widzów Polsatu.

 

Zobacz: Ciężarna Małgorzata Socha wkrótce zniknie z "Przyjaciółek"? Znamy plany aktorki!

 

Ostatnio aktorka pojawiła się także w Wilanowie, gdzie wraz z innymi mama świętowała ich dzień. Jak prezentuje się ciężarna Małgorzata Socha? Tego dowiecie się z naszej galerii!

 

POLECAMY: Małgorzata Socha w nowej fryzurze na planie "Przyjaciółek". Ruszyły zdjęcia do 12. sezonu!

2/4
ONS.pl

26 maja Małgorzata Socha pojawiła się w Wilanowie, gdzie zorganizowano Dzień Mamy i Dziecka. Aktorka spotkała się z innymi mamusiami i zachęcała między innymi do czytania książek ich pociechom. Choć gwiazda "Przyjaciółek" próbowała zgrabnie zakryć swoje ciążowe krągłości sporą maskotką, nie było to takie łatwe. Brzuszek aktorki jest już naprawdę spory, co widać na kolejnych slajdach!

3/4
ONS.pl

Wygląda na to, że poród zbliża się wielkimi krokami. Małgorzata Socha może się pochwalić już naprawdę sporym brzuszkiem. Trzecia ciąża wyjątkowo jej służy. Aktorka wciąż jest aktywna zawodowo. Dopiero gdy jej trzecie maleństwo pojawi się na świecie, Małgorzata Socha zwolni nieco tempo i poświęci się w stu procentach swojej rodzinie!

 

Zobacz także: Jak Małgorzata Socha wychowuje swoje córki? To ona częściej pełni rolę złego policjanta! "Kreskówki przepuszczam przez cenzurę"

4/4
ONS.pl

Przypomnijmy, że Małgorzata Socha od niemal 10 lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Wiśniewskiego. Para doczekała się dwóch córeczek: Zosi i Basi. Już niebawem ich wesoła gromadka powiększy się o jeszcze jedną istotkę. Aktorka nie zdradziła na razie, czy spodziewa się chłopcy czy dziewczynki. My już teraz trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie! Przyłączacie się do nas?

Więcej na temat Małgorzata Socha Dzień Matki