Dieta? Ćwiczenia? Sprawdź!
1/5

 

Zaledwie 4 miesiące temu Małgorzata Socha, gwiazda serialu "Przyjaciółki". urodziła swoje trzecie dziecko - synka Stasia. Aktorka i jej mąż Krzysztof mają jeszcze dwie stare córeczki Basię i Zosię. Nie da się ukryć, że Małgorzata Socha szybko wróciła do formy po ciąży, jednak nie ukrywa również, że cały czas walczy o figurę. Na swoim profilu na Instagramie zdradziła swoje sposoby. Sprawdźcie na kolejnych stronach galerii, jak odchudza się Małgorzata Socha!

 

Zobacz: Małgorzata Socha trzy miesiące po porodzie pochwaliła się idealną figurą na sylwestrowej imprezie!

2/5
Małgorzata Socha
Instagram

Jakiś czas temu Małgorzata Socha pokazała na Instagramie zaskakujące zdjęcie z wąskim kombinezonem. Aktorka żartobliwie podpisała fotografię słowami:

 

I... że ja niby mam w to wejść? 

 

Oczywiście okazało się, że to strój przeznaczony do specjalnego zabiegu, który ma wyszczuplić i ujędrnić ciało. Aktorka poddała się podciśnieniowemu masażowi, który jest wykonywany głowicami, zasysającymi skórę i połączonymi z laserem, który bezpośrednio działa na komórki tłuszczowe. 

 

Zobacz: Małgorzata Socha i Agnieszka Włodarczyk pokochały taką samą bluzę od polskiego projektanta! Która lepiej ją nosi?

3/5
Małgorzata Socha
Instagram

 

Jednak to nie jest jedyny sposób Małgorzaty Sochy na figurę. Aktorka regularnie pokazuje na Instagramie jak ćwiczy! Wie bowiem doskonale, że tylko połączenie zabiegów z ćwiczeniami i dietą może dać efekty. Aktorka przyznała jednak, że powrót do ćwiczeń nie był dla niej łatwy.

 

Nie oszukujmy się - jestem beznadziejna 😂Ledwo zeszłam z maty 🤣 Nie czekam do nowego roku, biorę się za siebie już teraz! 💪 - napisała Małgorzata Socha na Instagramie.

 

Zobacz: Małgorzata Socha w bardzo modnym swetrze od znanego projektanta!

4/5
Małgorzata Socha
Facebook

 

Dieta to również podstawa, co Małgorzata Socha doskonale wie. Jakiś czas temu mówiła nam:

 

Staram się unikać węglowodanów i glutenu, ale nie wyeliminowałam ich całkowicie. Jem dużo ryb, kasz i warzyw. Jeśli mięso i jajka, to tylko ze sprawdzonych źródeł. Nie stosuję restrykcyjnej diety ani postu leczniczego, bo muszę mieć dużo siły i energii. Jeśli grzeszę, to tylko domowym ciastem

 

Zobacz: Małgorzata Socha po raz pierwszy pokazała twarz synka! 

5/5
Małgorzata Socha
Instagram

 

Naszym zdaniem Małgorzata Socha już teraz zachwyca sylwetką!

 

Zobacz: To rzadko się zdarza! Małgorzata Socha pokazała swoje córeczki. Są prześliczne!

Więcej na temat Małgorzata Socha