Małgorzata Socha

Małgorzata Socha pokazała, jak ćwiczy z córką! Co za słodki widok!

Małgorzata Socha

Prawie rok temu, a dokładnie 14 września, Małgorzata Socha po raz trzeci została mamą - na świat przyszedł jej pierwszy synek Staś. Od tego momentu gwiazda wzięła się ostro za treningi i zabiegi na ciało, o czym chętnie pisała na swoim profilu na Instagramie. Jednak to aktywność fizyczna stała się w życiu gwiazdy "Przyjaciółek" jedną z najważniejszych czynności. Mimo noworodka w domu i dwóch małych córeczek, Małgorzata Socha znalazła nawet czas na wyjazd na obóz z Anną Lewandowską. Teraz z kolei będąc na wakacjach, wykorzystuje wolny czas na bieganie. I to z córeczką! Zobaczcie poniżej, jak Małgorzata Socha ćwiczy z Basią!

Małgorzata Socha biega z młodszą córką

Małgorzata Socha nie próżnuje nawet na wakacjach. Obecnie przebywa nad polskim morzem, gdzie relaksuje się po nagraniach do kolejnego sezonu "Przyjaciółek". Gwiazda oczywiście jest na wakacjach ze swoimi dziećmi, ale jak się okazuje, udaje jej się znaleźć czas na ćwiczenia. Na jogging zabiera ze sobą dzieci!

Morze z dziećmi, przyjaciółmi i oczywiście treningami 💪 co by nie odpocząć za bardzo 😂 - napisałą Małgorzata Socha na Instagramie.

Tym razem aktorce towarzyszyła młodsza córeczka Basia. Małgorzata Socha poszła w ślady Anny Lewandowskiej i postawiła na specjalny wózek do biegania, dzięki czemu nie musi rezygnować z aktywności, zajmując się dzieckiem. Co więcej, mała Basia patrzy na mamę i wzoruje się na niej - chętnie sama zabrała się do ćwiczeń!

Zobaczcie sami, jaki to słodki widok: 

Małgorzata Socha biega z córką
Instagram

Córeczka Małgosi Sochy też chętnie ćwiczy!

Małgorzata Socha ćwiczy z córką
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Socha
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43