Małgorzata Rozenek o zmianie stylu

Małgorzata Rozenek zmieniła styl ubierania się: "Radosław cieszy się z tego w domu"

Małgorzata Rozenek o zmianie stylu

Małgorzata Rozenek zmieniła styl? Wiele osób sądzi, że odkąd gwiazda TVN spotyka się z Radosławem Majdanem, rzeczywiście stawia na coraz seksowniejsze kreacje - kuse sukienki, wysokie obcasy, odkryte ramiona. Czy w związku z prowadzeniem nowego programu "Damą być" przejdzie metamorfozę?

 

W rozmowie z Dzień Dobry TVN Małgorzata Rozenek zdementowała plotki o tym, że TVN kazał zmieniać jej stylu ubierana się. Perfekcyjna Pani Domu nie ma pojęcia, skąd wzięło się takie myślenie, bo od zawsze kochała seksowne stroje, co cieszy jej partnera:

Wiem, co to znaczy krytyka za nieodpowiedni strój. Po pierwsze-  mimo całej troski jaką stacja TVN okazuje swoim prowadzącym, nie jest do końca tak, że ktoś uczy mnie trzymania noża i widelca. Jeśli chodzi o ubrana, w pewnym momencie nastąpiła taka teoria, że mi nie można założyć nic ponad kolano, wysokie buty to w ogóle nie, odkryte ramiona też źle. To to był mój bunt, im więcej się głosów pojawiało, to ja krótsze spódnice zakładałam i bardzo nas to z Radosławem cieszyło. Radosław jest nacieszony w domu, on nie ma potrzeby oglądania tego na ulicy. Ale bawiło nas jak z mało istotnych rzeczy można zrobić problem - mówi Rozenek

 

Radosław cieszy się nie tylko z seksownych kreacji swojej partnerki, ale i jej dużego biustu.

 

Małgorzata Rozenek ubiera się coraz seksowniej

Małgorzata Rozenek na imprezie TVN

Radosław Majdan jest z tego zadowolony

Małgorzata Rozenek, Radek Majdan spacerują po Warszawie

 

 

 

Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44