Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów! "Ciemno, coraz ciemniej"

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

Choć niedawno została mamą i dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy, zawsze znajdzie czas dla siebie! Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się właśnie metamorfozą - gwiazda zmieniła kolor włosów! Jej blond jest coraz ciemniejszy! Jak teraz wygląda prowadząca "Projekt Lady"?

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów!

Małgorzata Rozenek ponad trzy tygodnie temu została szczęśliwą mamą Henryka! Chłopczyk zdominował Instagram gwiazdy TVN - prezenterka regularnie pokazuje nam jego nowe zdjęcia. To nie oznacza, że nie ma czasu dla siebie - wręcz przeciwnie! Gwiazda postanowiła zmienić kolor włosów na ciemny blond. Widzicie różnicę?

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

Przypomnijmy - Małgosia od kilku dni jest w Rozalinie, gdzie kręci kolejną edycję "Projekt Lady". Oczywiście towarzyszą jej mąż oraz synowie - Staś, Tadzio i najmłodszy Henio. Gwiazda w wolnych chwilach spędza z nimi czas:

Pięknie tu...🌲🌞🦚 Panowie zawsze mają tematy do rozmów, tylko ja czasem nie bardzo wiem o czym rozmawiają 😂 Piękny czas 

 

Ale to nie wszystko! Małgorzata Rozenek-Majdan rusza także ze swoją fundacją na rzecz par, których m.in. nie stać na in-vitro! 

Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪 - napisała niedawno gwiazda.

Jak widać, obowiązków ma mnóstwo, ale na wszystko znajduje czas! Brawo!

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Czy Julia Wieniawa i Viki Gabor rywalizują ze sobą?!

zobacz 01:34