Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów
Newsy

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów! "Ciemno, coraz ciemniej"

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek Majdan! Zmieniła kolor włosów

Choć niedawno została mamą i dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy, zawsze znajdzie czas dla siebie! Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się właśnie metamorfozą - gwiazda zmieniła kolor włosów! Jej blond jest coraz ciemniejszy! Jak teraz wygląda prowadząca "Projekt Lady"?

Tomasz Jacyków krytykuje stylizacje Rozenek i Mariny: "Nie przychodzi się na ślub ubranym wulgarnie!"

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów!

Małgorzata Rozenek ponad trzy tygodnie temu została szczęśliwą mamą Henryka! Chłopczyk zdominował Instagram gwiazdy TVN - prezenterka regularnie pokazuje nam jego nowe zdjęcia. To nie oznacza, że nie ma czasu dla siebie - wręcz przeciwnie! Gwiazda postanowiła zmienić kolor włosów na ciemny blond. Widzicie różnicę?

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

Przypomnijmy - Małgosia od kilku dni jest w Rozalinie, gdzie kręci kolejną edycję "Projekt Lady". Oczywiście towarzyszą jej mąż oraz synowie - Staś, Tadzio i najmłodszy Henio. Gwiazda w wolnych chwilach spędza z nimi czas:

Pięknie tu...🌲🌞🦚 Panowie zawsze mają tematy do rozmów, tylko ja czasem nie bardzo wiem o czym rozmawiają 😂 Piękny czas 

 

Ale to nie wszystko! Małgorzata Rozenek-Majdan rusza także ze swoją fundacją na rzecz par, których m.in. nie stać na in-vitro! 

Pandemia mocno zahamowała działalność mojej @mrm_fundacja Mieliśmy rozpocząć 8 marca, ale lockdown to uniemożliwił 🤷‍♀️ ale wracamy! 😁 od września ruszamy pełną parą, już teraz wróciliśmy do rozmów z naszymi partnerami biznesowymi, sponsorzy też już wiedzą jak wygląda ich sytuacja, zaczynamy podejmować wiążące decyzje a wszystko po to, żeby od września ruszyć z nowymi siłami💪 bo nie może być tak, że tylko lepiej sytuowanych stać na korzystanie z tej metody leczenia. To nie zasobność portfela powinna decydować o tym kto powinien a kto nie, stać się rodzicem. Patrzę na trójkę moich synów i wiem, że sił mi nie zabraknie 👍 bo każdy ma prawo do takiego szczęścia, które teraz jest naszym udziałem ❤️ zatem DZIAŁAMY‼️ 💪 - napisała niedawno gwiazda.

Jak widać, obowiązków ma mnóstwo, ale na wszystko znajduje czas! Brawo!

Małgorzata Rozenek zmieniła kolor włosów

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w identycznych koszulkach
Instagram
Newsy
Małgorzata Rozenek urodziła. Gwiazdy pospieszyły z gratulacjami!
Stało się! Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest już na świecie!

Syn Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana jest już na świecie! Dokładnie dziś, w środę 10 czerwca, mąż gwiazdy TVN przekazał swoim fanom radosną wiadomość o narodzinach dziecka. Radosław Majdan opublikował zdjęcia ukochanej żony i syna i zdradził, że maleństwo otrzymało piękne imię Henryk. To najszczęśliwszy dzień mojego życia😍😍😍dzisiaj o godzinie 6.35 urodził się nasz piękny synek❤️ Jest silny, zdrowy i bardzo waleczny💪 3900 kg / 58 cm 👍 snuje już co do Niego plany😉 treningowe😂 Przed Wami HENIO❤️ #dzidziuśmajdana- napisał dumny tata.  Pod wpisem Radosława Majdana pojawiło się sporo komentarzy z gratulacjami. Radosną wiadomość skomentowała m.in. Anna Kalczyńska, Maffashion, Hanna Lis czy Małgosia Borysewicz z "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co napisały wszystkie gwiazdy!  Zobacz także:   Tak Małgorzata Rozenek wyglądała w drodze na porodówkę! Co ze sobą zabrała? Małgorzata Rozenek urodziła syna. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z synem
Newsy
Małgorzata Rozenek z mężem i synem na spacerze. Wózek Henia to prawdziwa limuzyna za 5,5 tys. zł!
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem na rodzinnym spacerze. Paparazzi "przyłapali" świeżo upieczonych rodziców na spacerze w Rozalinie, gdzie kilka dni temu ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Projekt Lady".

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z synem na rodzinnym spacerze. Paparazzi "przyłapali" świeżo upieczonych rodziców na spacerze w Rozalinie, gdzie kilka dni temu ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Projekt Lady". Małgorzata Rozenek po porodzie dość szybko musiała wrócić na plan hitu TVN, ale na nagraniach mogą towarzyszyć jej malutki synek i ukochany mąż. Spójrzcie, jak spędzają wolne chwile! Małgorzata Rozenek w krótkich spodenkach Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami dokładnie 10 czerwca - na świecie pojawił się wówczas ich syn Henryk. Od tamtej chwili minęły dopiero nieco ponad dwa tygodnie, ale mama już zachwyca swoim wyglądem! Na zdjęciach publikowanych na portalach społecznościowych Małgorzata Rozenek promienieje. Teraz z kolei paparazzi zrobili zdjęcia Małgosi i jej bliskim na rodzinnym spacerze- gwiazda TVN na fotkach prezentuje się krótkich spodenkach. Małgorzata Rozenek wróciła już do formy po ciąży? Małgosia wygląda pięknie chociaż ostatnio przyznała, wciąż ma nadprogramowe kilogramy, którymi teraz nie zamierza się przejmować.  (...) mam dużo nadprogramowych kg, ale na spokojnie będę się tym zajmować teraz to nie czas na to 😊- Małgorzata Rozenek napisała ostatnio na Instagramie.  Spójrzcie tylko na zdjęcia Małgorzaty Rozenek ze spaceru z mężem i synem! Chyba każda mama marzy o takiej figurze dwa tygodnie po porodzie! Zwróćcie również uwagę na stylowy wózek małego Henia- to prawdziwa limuzyna!  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek wróciła do pracy! Na planie "Projekt Lady" towarzyszy jej Henio: "Na początku byłam przerażona" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z synem. Mały Henryk towarzyszy swojej mamie na planie programu...

Małgorzata Rozenek z synem na kanapie
Newsy
Małgorzata Rozenek pokazała najnowsze zdjęcie z synem i zamieściła poruszający wpis: "Nie byłoby ich ze mną gdyby..."
Małgorzata Rozenek o in vitro i działalności swojej fundacji. Małgorzata Rozenek z dzieckiem, Henrykiem.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała najnowsze zdjęcia z synkiem, Henrykiem, ale przy okazji zamieściła wzruszający post dotyczący in-vitro. Gwiazda od samego początku nie ukrywała, że wszystkie ciążę zawdzięcza właśnie tej metodzie. Dlatego też jakiś czas temu założyła swoją fundację mającą na celu pomagać parom, które mają problemy finansowe, a chcą również skorzystać z in-vitro. Zobaczcie! Małgorzata Rozenek z synkiem, Henrykiem Małgosia Rozenek dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy, na plan programu "Projekt Lady".  Cały czas towarzyszy jej Henryk, gwiazda nie zamierza zatrudniać do niego opiekunki. Jeszcze przed porodem Rozenek założyła fundację, jednak plany jej rozwoju i działalności pokrzyżowała pandemia koronawirusa w Polsce. Prezenterka wraca jednak do sił i chce wystartować ponownie, z podwójną siłą. Wie, jak temat in-vitro jest ważny dla dziesiątek tysięcy par w Polsce: Każdego dnia budząc się i zasypiając,dziękuje Bogu i losowi, że pozwolił mi zostać Mamą. Jak patrzę na swoich synów, wyrastających na wspaniałych, mądrych mężczyzn i na tego najmłodszego, który jest ukoronowaniem długich starań, to nie mogę nie myśleć, że gdyby nie In-Vitro to nie było by ich ze mną. Wiem, że dla kogoś kto nie miał problemów z zajściem w ciąże to nie jest jakiś ważny temat, ale dla mnie równy dostęp do In vitro, refundowanie tej metody, uświadamianie społeczeństwa o tym jak wygląda, to życiowa misja. Ze wszystkich ról jakie mam w życiu, rola Mamy jest najważniejsza. Wszystko co robię, robię z myślą o moich synach i to Oni nadają sens mojemu życiu. Jak myślę, że mogłoby ich nie być... dostaje od Was bardzo wiele wiadomości o tym, że nasza historia daje Wam nadzieje, że daje wiarę w to, że się uda. Bardzo nas to cieszy, bo nie ukrywamy, że w naszej drodze...

Nasze akcje
Newsy

Poznaj legendy miejskiego stylu w nowej kolekcji CCC

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner