Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek zdradza intymne szczegóły zajścia w ciążę: "Nasz przypadek nie był prosty..."

Małgorzata Rozenek-Majdan

Małgorzata Rozenek spodziewa się dziecka. Nigdy nie ukrywała, że miała problemy z zajściem w ciążę, a jedyną szansą, aby mogła zostać mamą była metoda in vitro. Dlatego nie dziwi fakt, że dostaje wiele zapytań na temat kliniki leczenia niepłodności, której była pacjentką. Żona Radosława Majdana postanowiła nie być obojętna i podzieliła się z internautami intymnymi szczegółami przebiegu swojej ciąży.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w 4. miesiącu ciąży. Pokazała nowe zdjęcia - pod bluzą widać już wyraźnie brzuszek!

Małgorzata Rozenek o ciąży

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się syna. Okres oczekiwania na dziecko jest jednym z najszczęśliwszych chwil w ich życiu, tym bardziej, że będzie to pierwsze dziecko bramkarza. Jednak, żeby się tak stało potrzebowali czasu, a on czasami potrafił być bolesny. Prezenterka zdradziła, że podczas prób zajścia w ciążę oddali się pod opiekę klinice leczenia niepłodności Novum i to dzięki personelowi tej placówki wszystko się udało: 

Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu. Nigdy przez te kilka lat nie wątpiliśmy, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Laboratorium i infrastruktura medyczna jest na najwyższym światowym poziomie, zresztą klinika często leczy pacjentów z całego świata, bo ludzie, którzy marzą o zostaniu rodzicami, potrafią zrobić bardzo wiele, żeby dotrzeć do miejsca z tak wysoką skutecznością jak Novum.

Okazuje się, że ten sam zespół był odpowiedzialny również za pojawienie się na świecie dwóch starszych synów Małgorzaty: 

Moi synowie Stanisław i Tadeusz również przyszli na świat dzięki temu dream teamowi (...) Kochani, czasami trzeba zawalczyć o rodzicielstwo, czasem jest tak trudno, że człowiek myśli, że nie ma już siły i właśnie wtedy warto mieć po swojej stronie tak wybitnych specjalistów, bo wtedy jest się pewnym że nie można zrobić już nic więcej, że wszystko co można było zrobić jest zrobione.

Małgorzata Rozenek jest w czwartym miesiącu ciąży. Spodziewa się trzeciego synka. Nadchodzące święta Bożego Narodzenia będą dla całej rodziny naprawdę wyjątkowe! 

Zobacz także: Radosław Majdan szczerze o ciąży Małgosi: "Cały czas dmuchamy na zimne. Trzymajcie za nas kciuki"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani dostajemy od Was bardzo wiele pytań dotyczących kliniki leczenia niepłodności, w której byliśmy pacjentami. To zupełnie zrozumiałe, bo sama szukałam podpowiedzi i informacji gdzie tylko się da. Ponieważ niemożliwym jest odpowiedzenie każdemu osobno, to zrobię to tu😁 Klinika Leczenia Niepłodności Novum, to miejsce, w którym znaleźliśmy pomoc 🤰😁 na zdjęciu razem z nami jest nasz kochany dr Piotr Lewandowski, założyciel wraz z dr Katarzyną Kozioł wybitną Embriolog tej Kliniki. Dr Lewandowski i dr Kozioł to prawdziwi lekarze z ogromną pasją i wiedzą, ale też z cudownym podejściem do pacjenta. Nasz przypadek nie był prosty, wymagał niestandardowego podejścia, cierpliwości i jak się okazało czasu. Nigdy przez te kilka lat nie wątpiliśmy, że jesteśmy pod najlepszą opieką. Laboratorium i infrastruktura medyczna jest na najwyższym światowym poziomie, zresztą klinika często leczy pacjentów z całego świata, bo ludzie, którzy marzą o zostaniu rodzicami, potrafią zrobić bardzo wiele, żeby dotrzeć do miejsca z tak wysoką skutecznością jak Novum. Cały personel to specjaliści ogromnej klasy. Muszę tu wspomnieć o naszym Aniele, dobrym duchu i osobie, która zawsze znajdowała dla nas czas i bez której byłoby dużo trudniej, to Pielęgniarka Położna Anna Wiśniewska❤️ Moi synowie Stanisław i Tadeusz również przyszli na świat dzięki temu dream teamowi 💪 wspieranemu jeszcze przez dr Wojewódzkiego😁 Kochani, czasami trzeba zawalczyć o rodzicielstwo, czasem jest tak trudno, że człowiek myśli, że nie ma już siły i właśnie wtedy warto mieć po swojej stronie tak wybitnych specjalistów, bo wtedy jest się pewnym że nie można zrobić już nic więcej, że wszystko co można było zrobić jest zrobione. My śmiało możemy nazwać i dr Kozioł i dr Lewandowskiego i Anię Wiśniewską naszymi przyjaciółmi, nie dlatego, że wyszło, ale dlatego, że nigdy nawet przez chwilę nie zwątpiliśmy, że robią wszystko co jest w ich mocy, żeby nam pomóc, a ponieważ w klinice dostępny jest każdy rodzaj terapii i klinika wyposażona jest najnowocześniejszy sprzęt dostępny na rynku, to wiedzieliśmy że wszystkie możliwości medycyny są do naszej dyspozycji i to dotyczy każdego pacjenta 💪 DZIĘKUJE NOVUM❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan opowiedziała o klinice leczenia niepłodności, której była pacjentką. Ci sami ludzie pomogli przyjść na świat jej pozostałym synom Tadeuszowi oraz Stanisławowi. 

Pierwsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek z ciążowym brzuszkiem
Instagram

 

Przeładuj

Tamara Arciuch o krytyce jurorów w "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Kto jest najostrzejszy? "To zależy od występu..."

zobacz 01:19