Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę

Totalna zmiana na głowie Małgorzaty Rozenek. Taka fryzura to hit wśród nastolatek

Małgorzata Rozenek zmieniła fryzurę

Małgorzata Rozenek-Majdan poczuła festiwalową atmosferę i zdecydowała się na fryzurę rodem z kalifornijskiego festiwalu Coachella. Gwiazda swoje blond włosy zamieniła na fioletowo-różowe warkoczyki do pasa. To ogromna zmiana! Internauci są zaskoczeni metamorfozą, głównie dlatego, że tego typu fryzury wybierają zazwyczaj nastolatki! Zobaczcie sami nowy look Małgorzaty Rozenek!

Małgorzata Rozenek ma fioletowe włosy!

Małgorzata Rozenek lubi zaskakiwać! Do niedawna gwiazda była wierna długim blond włosom do pasa, które wiosną ścięła, decydując się na modnego boba. Teraz zaskoczyła wszystkich fryzurą, którą możemy zazwyczaj oglądać na największych muzycznych festiwalach. Okazuje się, że gwiazda też dała się ponieść  sopockiej "festiwalowej gorączce" i zdecydowała się na fioletowe warkocze. Pod zdjęciem napisała:

Dzień dobry 🦄🦄🦄 przesłanie na dziś: Bądź swoim własnym unicornem🦄🦋🧚🏼‍♂️ ewentualnie my little pony😂😂😂😂😂😂😂😁 kochani dziś zaczynamy Sopot Festiwal i trochę dałam się ponieść festiwalowej gorączce - napisała Małgorzata Rozenek-Majdan na Instagramie. 

W kolejnym wpisie, gdzie zamieściła więcej zdjęć dodała jeszcze:

Jedyne „nie wypada” które szanuje to, to z cytatu Milana Kundery „tam gdzie przemawia serce, nie wypada, aby rozum zgłaszał wątpliwości” 

Trzeba przyznać, że Małgorzata Rozenek od czasu, kiedy związała się z Radosławem Majdanem stała się pewniejsza siebie i nie boi się nawet kontrowersyjnych stylizacji. Jednak tym razem wywołała prawdziwą sensację! 

Jak Internauci zareagowali na nową fryzurę Małgorzaty Rozenek?

Nowa fryzura Małgorzaty Rozenek wzbudziła ogromne kontrowersje. Pojawiło się mnóstwo krytycznych głosów od Internautów, którzy wypominają jej wiek i twierdzą, że nowy look po prostu do niej nie pasuje. Inni porównują gwiazdę do Blanki Lipińskiej i twierdzą, że lepiej wygląda jako elegancka blondynka:

Niestety włosy i buty nie pasują do Pani wieku

Każdy chce się jakoś odmłodzić

Absolutnie nie pasuje pani na taki wiek

Tez jestem zdania ze nie te lata na takie włosy.

Gosia zawsze kojarzyła mi się z elegancją, estetyką, kobiecością i klasą, jakoś tak.. zawsze tak uważałam. Coś tu za ciężko wyszło.. 😔 można było to zrobić bardziej z gracją, mimo ze to okres festiwalowy. 

Niektórzy chwalą nową fryzurę Małgorzaty Rozenek i piszą miłe słowa, aby nie przejmowała się złośliwymi uwagami i robiła to, co sprawia jej radość. Inni żartobliwie sugerują, że Radosław Majdan też powinien zdecydować się na metamorfozę:

Powiem Ci ze nawet ci ładnie w tych włosach. Radosław powinien też sobie coś zrobić na głowie z włosami i byłby wypas ‼️‼️‼️‼️😘😘

Slicznie wygladasz😍

Cudo i bardzo wypada 💓

Sądzicie, że gwiazda faktycznie tym razem przesadziła? W końcu jest gwiazdą programu "Projekt Lady", gdzie promuje zupełnie inny wygląd!

 

Małgorzata Rozenek-Majdan w nowej fryzurze
Instagram

Do tej pory Małgorzata Rozenek-Majdan raczej nie szokowała fryzurami!

Małgorzata Rozenek z mężem

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Hotel Paradise. One zrobiły operacje plastyczne: Ania zoperowała nos, a Martyna powiększyła biust... To nie wszystko!

zobacz 01:44