Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek "wyrwała się" na zabieg upiększający! Fani zachwycają się efektami! "Zadbana mama to szczęśliwe dziecko"

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek od przeszło miesiąca jest szczęśliwą mamą Henryczka! Od tej pory w pełni poświęca się macierzyństwu, ale wygląda na to, że jest przy tym świetnie zorganizowana! Gwiazda znalazła właśnie chwilę dla siebie i wybrała się na zabieg upiększający. Fani zachwycają się efektami i podkreślają, że zadbana i szczęśliwa mama to również szczęśliwe dziecko! Zobaczcie! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan świętują pierwszy miesiąc życia Henia! 

Małgorzata Rozenek wybrała się na zabieg laminowania rzęs. Fani zachwycają się efektami!

Małgorzata Rozenek 10 czerwca po raz trzeci została mamą. Na świat przyszedł Henryczek, który stał się całym światem dla gwiazdy i jej męża, Radosława Majdana. Małżeństwo długo starało się, aby ich rodzina się powiększyła. Po drodze było kilka niepowodzeń, ale na szczęście w końcu się udało! Maluszek jest dla tej pary spełnieniem najskrytszych marzeń, a szczęście małżeństwa jest widoczne gołym okiem. 

Małgorzata Rozenek początkowo miała w planach wyjazd z Polski zaraz po urodzeniu Henryczka, ale pandemia koronawirusa pokrzyżowała te plany. Małżonkowie ostatecznie zostali w kraju, a co więcej świeżo upieczona mama zaledwie dwa tygodnie po porodzie wróciła do pracy na plan "Projektu Lady". Oczywiście razem z nią jest Henio, któremu poświęca każdą chwilę. Gwiazda świetnie łączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem, a przy tym znajduje również chwilę czasu dla siebie! 

Małgorzata Rozenek właśnie pochwaliła się na Instagramie, że udało jej się "wyrwać" na zabieg laminowania rzęs. 

Wyrwałam się dziś [...] na zabieg laminowania rzęs 😍 jestem zachwycona 🥰 na pierwszym zdjęciu rzęsy BEZ pomalowania a na drugim z mascarą. Zabieg jest nie tylko bezpieczny dla rzęs ale i pielęgnacyjny😁 to dla mnie ważne, bo jedną z korzyści kwarantanny było regenerowanie paznokci i rzęs i szkoda by mi było teraz je znowu obciążać 😁 - napisała gwiazda pod zdjęciami. 

Fani są pod wrażeniem tego, jak pięknie wygląda Małgorzata Rozenek! Podkreślają, że szczęśliwa i zadbana mama to również szczęśliwe dziecko! 

- Zadbana/zaopiekowana mama to szczęśliwe dziecko.

- Zadbana mama to szczęśliwa mama! 💜😻

- Piękna mama 🙂 delikatnie i z klasą 😍

- Pięknie, bo naturalnie! Super! - piszą fani. 

Małgorzata Rozenek naprawdę promienieje! Zobaczcie zatem jak wygląda szczęśliwa, świeżo upieczona mama prosto po wyjściu z zabiegu laminowania rzęs! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek doskonale łączy wszystkie obowiązki związane z pracą i opieką nad Heniem, a przy tym znajduje również czas dla siebie!

Małgorzata Rozenek
Instagram

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05