Małgorzata Rozenek w golfie

Kolejny poradnik Małgorzaty Rozenek trafi wkrótce do księgarń! O czym będzie?

Małgorzata Rozenek w golfie

Małgorzata Rozenek przygotowała kolejny poradnik! To już piąty projekt w księgarniach firmowany nazwiskiem Perfekcyjnej Pani Domu. Czy tym razem Rozenek będzie nam doradzać w kwestiach stylu? Małgorzata Rozenek pracuje przecież właśnie nad nowym programem pt. "Projekt Lady", w którym dziewczyny-imprezowiczki przejdą wielką metamorfozę, żeby stać się prawdziwymi damami. Program zapowiada się na hit ramówki TVN. Ale poradnik będzie o czymś innym...

 

"Perfekcyjny organizer" Małgorzaty Rozenek

Małgorzata Rozenek ma na swoim koncie aż cztery książki. Jej ostatnia publikacja pt. "Jak zadbać o siebie perfekcyjnie" okazała się prawdziwym bestsellerem! Nic więc dziwnego, że wydawnictwo Pascal zaproponowało jej wydanie kolejnej.

Magazyn "Flesz" dowiedział się, że już na przełomie stycznia i lutego w księgarniach pojawi się "Perfekcyjny organizer". Co to będzie? Specjalny kalendarz, w którym każdy miesiąc opatrzony będzie poradami związanymi z prowadzeniem domu, organizacją imprez oraz świąt. Całość ilustrowana jest piękną sesją znanej fotografki Izy Grzybowskiej, z którą Małgosia współpracuje przy każdym poradniku.

 

Zobacz także:

Książki Małgorzaty Rozenek są bestsellerami! "Każda moja książka ma dodruk. Ludzie potrzebują...”)

Co ze ślubem Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana?

A co ze ślubem Małgorzaty Rozenek z Radosławem Majdanem. Piłkarz oświadczył się gwieździe w 2014 roku w Święta Bożego Narodzenia. Od tej pory cały czas spekuluje się, kiedy para powie sakramentalne "tak!". Sami zainteresowani nie zdradzają terminu, a na wszelkie pytania ze strony dziennikarzy odpowiadają, że "data jest już dawno ustalona". Czekamy!

A jak wyglądają przygotowania do ślubu Małgorzaty i Radosława? Odpowiedź znajdziesz w najnowszym wydaniu magazynu "Flesz"!

 

 

 

 

Przeładuj

Występ 14-letniej Wiktorii poruszył jurorów "The Voice Kids"! To ona wyra show TVP?

zobacz 00:47