Rozenek ryzykowała związkiem z Majdanem
ONS

Rozenek ryzykowała karierę związkiem z Majdanem. Dopiero teraz zdradza kulisy

Rozenek ryzykowała związkiem z Majdanem
ONS

Małgorzata Rozenek kwitnie od czasu gdy związała się z Radosławem Majdanem. Gwiazda zmieniła styl ubierania na seksowniejszy, nie opuszcza jej również dobry humor. Postanowiła zmienić także coś w swoim wyglądzie. Niedawno, jeden z tabloidów doniósł, że specjalnie dla piłkarza zdecydowała się powiększyć usta. Przypomnijmy: Tabloid przyłapał Rozenek na poprawianiu urody. Perfekcyjna zrobiła to dla Radka?

Jednak nie zawsze życie Małgorzaty, zwłaszcza tuż po rozwodzie z aktorem, Jackiem Rozenkiem, było tak poukładane. Szum medialny wokół jej romansu z Majdanem mógł poważnie wpłynąć na jej pracę w stacji TVN. Wizerunek "Perfekcyjnej" nie pasował do tak dużych zawirowań w życiu prywatnym gwiazdy. W szczerej rozmowie z "Olivią" wyznała, że bała się o swoje stanowisko:

Miałam wszystko do stracenia. Byłam przekonana, że to może być koniec mojej pracy w telewizji. Ale pomyślałam, że ciężka praca zawsze się obroni. I miałam ogromne wsparcie w rodzicach, w przyjaciołach. Tak naprawdę boję się jednego - momentu, w którym by mi ich zabrakło - mówi Małgorzata w rozmowie z Olivią.


Gwiazda opowiada również o dylematach z związku z rzuceniem kariery na uniwersytecie na rzecz telewizji. Musiała jednak tak zrobić, ze względu na swoje dzieci:

Były momenty, kiedy myślałam: "To mnie przerasta". Pogodzenie pracy z domem okazało się trudne. Ale było już za późno. Nie mogłam powiedzieć: "Ojej, przepraszam, ale myślałam, że  to zajmie mi mniej czasu". Byłam też w takim momencie swego życia prywatnego, który nie pozostawił mi możliwości wyboru, zastanawiania się, czy mogę sobie pozwolić na komfort powrotu do poprzedniego życia. Już wiedziałam, że muszę iść dalej. Mam dwójkę dzieci - przyznaje Rozenek.


Wyobrażacie sobie kogoś innego w roli "Perfekcyjnej Pani Domu''?

Zobacz: Rozenek rozgadała się o Majdanie. Zdradziła nam dużo smaczków

Małgorzata Rozenek kipi seksapilem na ramówce TVN: 

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27