Party Stories
Gosia Rozenek
EastNews
Newsy

Małgorzata Rozenek w dokumencie "In Vitro. Nauka czy cud". Znamy datę premiery!

Małgorzata Rozenek w filmie dokumentalnym "In vitro. Nauka czy cud". Premiera programu odbędzie się 30 stycznia na Discovery Life

Zapowiadany przez Małgorzatę Rozenek film dokumentalny o in vitro będzie miał swoją premierę już 30 stycznia na antenie Discovery Life. Program skupi się na tematyce związanej z problemem niepłodności oraz szansami na zajście w ciążę metodą in vitro.

Małgorzata Rozenek aktualnie spodziewa się trzeciego dziecka, które urodzi się dzięki tej metodzie. Gwiazda TVN wspiera osoby zmagające się z niepłodnością oraz walczy o refundację in vitro. Nowo powstały dokument ma stanowić rzetelne źródło wiedzy na temat tego procesu. Poznajcie więcej szczegółów! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej książce o in vitro. Wypowie walkę politykom?

Wieniawa czy Gąsiewska? Rozenek czy Doda? Kto wygląda najlepiej w kostiumie kąpielowym? Zobacz!

"In Vitro. Nauka czy cud" - nowy program Małgorzaty Rozenek

Discovery Life wyemituje program dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud", którego prowadzącą będzie Małgorzata Rozenek. Jak informują wirtualnemedia.pl, emisja dokumentu odbędzie się 30 stycznia o godz. 19:50. 

Małgorzata Rozenek jako gospodyni programu wspólnie z ekspertami będzie obalać mity związane z procesem in vitro oraz omówi jego przebieg. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zabiegiem oraz wyjaśnią, jak należy się do niego przygotować. Prowadząca porozmawia także z trzema parami, które opowiedzą o swoich doświadczeniach. Widzowie będą mieli szansę obserwować lekarzy przy pracy oraz zostaną zapoznani z pełną procedurą leczenia aż do porodu. 

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Aktualnie jest w trzeciej ciąży. Gwiazda TVN  nie ukrywa przed dziećmi, w jaki sposób pojawili się na świecie. Głośno mówi o problemach niepłodności w mediach i wspiera osoby zmagające się z podobnym problemem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek powiedziała synom, że urodzili się dzięki in vitro!

Obejrzycie ten program?

Dokument "In Vitro. Nauka czy cud" będzie emitowany na antenie Discovery Life. Małgorzata Rozenek została prowadzącą programu, gdzie wspólnie z ekspertami wyjaśni na czym polega in vitro

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat za pomocą in vitro. Aktualnie wraz z Radosławem Majdanem spodziewają się swojego pierwszego, wspólnego dziecka, które również poczęło się dzięki tej metodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan


 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek-Majdan napisała książkę "In vitro. Rozmowy intymne"
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej książce o in vitro. Wypowie walkę politykom?

Małgorzata Rozenek-Majdan nigdy nie ukrywała, że jej dwóch synów pojawiło się na świecie dzięki metodzie in vitro. Celebrytka uważa, że coraz więcej osób zmaga się z problemem niepłodności. Dlatego postanowiła włączyć się w projekt, w efekcie którego w księgarniach pojawiła się właśnie książka "In vitro. Rozmowy intymne". Podczas uroczystego otwarcia stoiska La Manii w Designer Outlet w Piasecznie Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła, co zawarte jest w tym tytule. Oprócz tego zaznaczyła, że pora zmusić polityków, aby pochylili się nad problemami osób zmagających się z niepłodnością. Zobaczcie nasze wideo i dowiedzcie się więcej! Małgorzata Rozenek-Majdan z dumą prezentuje efekty swojej pracy         Wyświetl ten post na Instagramie.                   Dziś już mogę głośno podzielić się z Wami efektami mojej wielomiesięcznej pracy ❤ Długie poszukiwania bohaterów, kilkanaście spotkań, kilkadziesiąt godzin rozmów, wiele łez, radości, śmiechu oraz smutku... Jestem dumna z tego, że książka „In vitro. Rozmowy intymne” właśnie ujrzała światło dzienne. Jestem szczęśliwą mamą dwóch wspaniałych synów. Nie byłoby ich ze mną, gdyby nie pomoc lekarzy. Gdyby nie In vitro. Dyskusja wokół tego tematu wciąż rodzi niezdrowe emocje, powiela krzywdzące stereotypy, służy jako narzędzie walki politycznej. Dzięki ginekologom, seksuologom, embriologom oraz księdzu dominikanowi przedstawię Wam całą prawdę o tej procedurze. Kilkakrotnie przeszłam procedury In vitro, i tak jak tysiące kobiet, mających problem z zajściem w ciąże, znam radość sukcesu i smutek porażki. Nie...

Małgorzata Rozenek jest w ciąży? Komentarz menadżera
Newsy
"Zostawcie nas w spokoju" Ostry wpis Małgorzaty Rozenek o in vitro!
Gosia Rozenek
EastNews
Newsy
Czego obawia się Małgorzata Rozenek w trzeciej ciąży? Czy zamierza zrobić przerwę w karierze?

O wymarzone dziecko Małgorzata Rozenek-Majdan (41) i jej mąż Radosław Majdan walczyli ponad dwa lata. Po kilku nieudanych próbach in vitro ich starania przyniosły efekt. Już w czerwcu gwiazda po raz trzeci zostanie mamą. – To dla nas wyjątkowy czas, bo spełniło się nasze marzenie. Cała nasza rodzina jest bardzo szczęśliwa – mówi w rozmowie z „Party” gwiazda. Po krótkim rodzinnym urlopie w polskich górach Małgorzata wróciła do pracy. I wcale nie zwalnia tempa! Przygotowuje się do otwarcia swojej fundacji i do kolejnego sezonu „Projektu Lady”. My mieliśmy zaszczyt wręczyć jej statuetkę za zajęcie pierwszego miejsca w naszym plebiscycie na Gwiazdę Party (Małgorzata zdobyła aż 22 820 waszych głosów!) i podpytać o plany na 2020 rok. A ten zapowiada się dla niej wyjątkowo. – Najbliższe miesiące będą rewolucyjnie! – śmieje się Rozenek-Majdan. Czy trzecie dziecko wywróci świat Małgorzaty do góry nogami? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka: "Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście"

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner