Gosia Rozenek
EastNews

Małgorzata Rozenek w dokumencie "In Vitro. Nauka czy cud". Znamy datę premiery!

Gosia Rozenek
EastNews

Zapowiadany przez Małgorzatę Rozenek film dokumentalny o in vitro będzie miał swoją premierę już 30 stycznia na antenie Discovery Life. Program skupi się na tematyce związanej z problemem niepłodności oraz szansami na zajście w ciążę metodą in vitro.

Małgorzata Rozenek aktualnie spodziewa się trzeciego dziecka, które urodzi się dzięki tej metodzie. Gwiazda TVN wspiera osoby zmagające się z niepłodnością oraz walczy o refundację in vitro. Nowo powstały dokument ma stanowić rzetelne źródło wiedzy na temat tego procesu. Poznajcie więcej szczegółów! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan o swojej książce o in vitro. Wypowie walkę politykom?

"In Vitro. Nauka czy cud" - nowy program Małgorzaty Rozenek

Discovery Life wyemituje program dokumentalny "In vitro. Nauka czy cud", którego prowadzącą będzie Małgorzata Rozenek. Jak informują wirtualnemedia.pl, emisja dokumentu odbędzie się 30 stycznia o godz. 19:50. 

Małgorzata Rozenek jako gospodyni programu wspólnie z ekspertami będzie obalać mity związane z procesem in vitro oraz omówi jego przebieg. Specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zabiegiem oraz wyjaśnią, jak należy się do niego przygotować. Prowadząca porozmawia także z trzema parami, które opowiedzą o swoich doświadczeniach. Widzowie będą mieli szansę obserwować lekarzy przy pracy oraz zostaną zapoznani z pełną procedurą leczenia aż do porodu. 

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat dzięki metodzie in vitro. Aktualnie jest w trzeciej ciąży. Gwiazda TVN  nie ukrywa przed dziećmi, w jaki sposób pojawili się na świecie. Głośno mówi o problemach niepłodności w mediach i wspiera osoby zmagające się z podobnym problemem.

Zobacz także: Małgorzata Rozenek powiedziała synom, że urodzili się dzięki in vitro!

Obejrzycie ten program?

Dokument "In Vitro. Nauka czy cud" będzie emitowany na antenie Discovery Life. Małgorzata Rozenek została prowadzącą programu, gdzie wspólnie z ekspertami wyjaśni na czym polega in vitro

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch synów, którzy przyszli na świat za pomocą in vitro. Aktualnie wraz z Radosławem Majdanem spodziewają się swojego pierwszego, wspólnego dziecka, które również poczęło się dzięki tej metodzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan


 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

"Dziewczyny z Dubaju" przebiją pod względem popularności "365 dni"? Doda już to wyliczyła!

zobacz 01:59