Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek ostro trenuje na siłowni. "W drodze do sześciopaka"

Gwiazdy w kręconych lobach: Małgorzata Rozenek-Majdan
East News

Małgorzata Rozenek-Majdan może pochwalić się świetną figurą! Prezenterka ma płaski brzuch, ale mimo to stwierdziła, że zawalczy o jeszcze lepszy na siłowni. Gwiazda zaczęła ostre treningi pod okiem ukochanego męża Radka Majdana. Wszystko po to, aby za kilka tygodni móc pochwalić się sześciopakiem na brzuchu! Zobaczcie zdjęcia Rozenek przed metamorfozą. 

Rozenek trenuje na siłowni 

Małgorzata Rozenek-Majdan swoją figurę zawdzięcza nie tylko świetnym genom. Od jakiegoś czasu jest na diecie i stara się nie spożywać produktów, które mogłyby jej zaszkodzić. Gwiazda wyeliminowała ze swojego jadłospisu mięso oraz słodycze. Żona Radka Majdana nie je również po godzinie 19. 

Małgosia jest bardzo zapracowana ale w ciągłym biegu nie zapomina o ćwiczenia. Mało tego 41-latka rzuca sobie wyzwania i jak wyznała na swoim Instagramie w najbliższym czasie chciałaby mieć sześciopak na brzuchu! Pierwszym treningiem, który ma jej pomóc osiągnąć cel pochwaliła się w sieci.

Dzień 1 w drodze do sześciopaka😉💪 jeszcze bardzo daleka droga, ale „nawet najdłuższa podróż zaczyna się od pierwszego kroku” specjalnie wrzucam te zdjęcia, żebym miała z czym porównywać😁 a jak u Was? Czekacie na wrzesień, czy nigdy nie odpuszczacie?

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan zdradziła sekret swojej figury! Jak wygląda jej dieta?

Pierwszą wizytę na siłowni Małgosia odbyła razem z ukochanym mężem Radkiem Majdanem. Sportowiec z pewnością pomógł żonie w ćwiczeniach. Czy Gosia i Radek zostaną sportowym małżeństwem?

Tak Małgosia wygląda teraz 

 Małgorzata Rozenek na siłowni
Instagram

Małgosia była na siłowni z mężem

Małgorzata Rozenek Radek Majdan
Instagram

 

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01