Małgorzata Rozenek w białym dresie
Instagram

Małgorzata Rozenek nie tak wyobrażała sobie końcówkę ciąży: "Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami"

Małgorzata Rozenek w białym dresie
Instagram

Narodziny dziecka Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana zbliżają się naprawdę wielkimi krokami. Gwiazda TVN urodzi już za dwa miesiące, jednak końcówka ciąży z pewnością nie jest dla niej najłatwiejsza - wszystko przez niepokojące informacje dotyczące epidemii koronawirusa.

Flesz ewydanie

(...) czuję się nieswojo i nie tak sobie wyobrażałam końcówkę ciąży. Jesteśmy w ciągłym kontakcie z lekarzami i bardzo poważnie stosujemy się do ich zaleceń, a to bardzo pomaga nam w poczuciu, że robimy to co należy - pisała ostatnio na Instagramie.

Teraz przyszła mama w rozmowie z magazynem "Viva!" opowiedziała o przygotowaniach do narodzin maleństwa. Małgorzata Rozenek zdradziła również, jak dowiedziała się, że jest w ciąży.

Małgorzata Rozenek szykuje się porodu

Małgorzata Rozenek w najnowszym wywiadzie opowiedziała, jak zareagowała kiedy razem z mężem dowiedzieli się, że zostaną rodzicami. 

Byliśmy wtedy u doktora Piotra Lewandowskiego z kliniki nOvum, który powiedział nam o tym ze łzami w oczach. Ale z początku, doświadczeni już niejednym niepowodzeniem, nie mogliśmy wyzwolić w sobie naturalnej radości. Dopiero od niedawna odczuwam spokój- przyznałą w rozmowie z magazynem "Viva!". Jak już widzi się na USG dziecko, to człowiek zaczyna wierzyć, że nie może się wydarzyć nic złego. Dopiero wtedy zaczęliśmy sobie pozwalać na wybuchy radości - dodała.

Gwiazda TVN nie ukrywa, że w związku z ciążą w pewnym momencie wpadła w prawdziwy szał zakupów. Dlaczego? 

Któregoś dnia, to był czwarty miesiąc, obudziłam się spanikowana, że moje dziecko nie ma żadnych ubranek. Że jeszcze nic mu nie kupiłam i jestem kompletnie nieprzygotowana na jego przyjście. Miałam też kilka takich dni, podczas których nałogowo siedziałam w internecie i zamawiałam dla niego różne rzeczy, co mi sprawiało ogromną przyjemność. Ale efekt był taki, że przyszło potem tych rzeczy za dużo- zdradziła w wywiadzie.

Małgorzacie Rozenek i Radosławowi Majdanowi życzymy dużo spokoju w zdrowia w tym magicznym dla nich czasie!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek w pięknej ciążowej sesji z Radosławem Majdanem. Ma też ważny apel

Małgorzata Rozenek czeka na narodziny dziecka.

Małgorzata Rozenek w ciąży obawia się koronawirusa
Instagram

Maleństwo ma przyjść na świat za dwa miesiące.

Małgorzata Rozenek o powrocie do formy po ciąży
Instagram


 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Dzień przed ślubem były partner pisał do Agnieszki. Co na to Wojtek?!

zobacz 02:40