Małgorzata Rozenek

"Nasza Marianka walczy o życie" Małgorzata Rozenek przechodzi bardzo ciężkie chwile, musiała przerwać ferie

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek dzieli się ze swoimi fanami wszystkim - zarówno sukcesami, dobrymi chwilami, jak i gorszymi momentami, o których nie każdy jest w stanie publicznie pisać. Teraz gwiazda przeżywa bardzo ciężki czas w swoim życiu, o czym poinformowała na Instagramie.

Okazuje się, że jej ukochany pies, Marianka, jest bardzo ciężko chory. Małgorzata Rozenek opublikowała poruszający wpis i zdjęcia.

Małgorzata Rozenek martwi się o ukochanego psa

Małgorzata Rozenek nigdy nie ukrywała, że kocha zwierzęta. Sama ma dwa francuskie buldogi, które traktuje jak członków rodziny. Nic więc dziwnego, że gdy Marianka ciężko zachorowała, Małgorzata Rozenek przerwała wyjazd na ferie i razem z rodziną wróciła do domu, by być z pieskiem. Pupil gwiazdy przeszedł już poważną operację na otwartym kręgosłupie. Obecnie cały czas przebywa w szpitalu, bierze leki.

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wróciliśmy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu😢😢😢 - napisała Małgorzata Rozenek.

Gwiazda dodała także, że opisała chorobę Marianki, by zwrócić uwagę wszystkich, że posiadanie zwierzęcia w domu to nie tylko same dobre i miłe chwile, ale także "nerwy, strach i bezsilność" - jak pisze gwiazda.

Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki - dodała Małgorzata Rozenek.

Mamy nadzieję, że Marianka Małgorzaty Rozenek szybko wyzdrowieje!

Małgorzata Rozenek pokazała też poruszające zdjęcie z Marianką

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wrócilismy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu😢😢😢 mówie Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki ❤️ 🙏❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Marianka to jeden z dwóch francuskich buldogów gwiazdy

 

Małgorzata i Radosław przerwali swoje ferie, by zająć się Marianką

Małgorzata Rozenek

Zobacz także: Małgorzata Rozenek zachwycała wyglądem na Balu Dziennikarzy, ale jej suknia była... plagiatem?! 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Czy Asia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" żałuje udziału w programie?

zobacz 01:04