Sesja ze zwycięzcami plebiscytów 2019 - Małgorzata Rozenek
Agnieszka Kulesza & Łukasz Pik / DAS AGENCY
Newsy

Poruszające wyznanie Małgorzaty Rozenek o poronieniu: "To był prawie 11. tydzień, ciąża bliźniacza"

Małgorzata Rozenek wyjawiła, że poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu ciąży. Z tą traumą nie może sobie poradzić do dziś.

Małgorzata Rozenek już w czerwcu po raz trzeci zostanie mamą. Gwiazda i jej mąż Radosław Majdan nie posiadają się ze szczęścia, że już wkrótce zostaną rodzicami.

Para długo starała się o potomka i jak wyjawiła Małgorzata Rozenek w rozmowie z Agatą Młynarską, w tym okresie straciła ciążę bliźniaczą, i to w 11. tygodniu ciąży. Do dziś nie potrafi sobie poradzić z tą stratą...

Zobaczcie, co opowiedziała.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska zażartowała z Małgosi Rozenek! Jej nowy post robi furorę wśród gwiazd

Tomasz Jacyków krytykuje stylizacje Rozenek i Mariny: "Nie przychodzi się na ślub ubranym wulgarnie!"

Małgorzata Rozenek w szczerym wynaniu o poronieniu

Małgorzata Rozenek w wywiadzie z Agatą Młynarską poruszyła wiele kwestii związanych ze staraniami się o dziecko. Na początku wywiadu przyznała jak obecnie się czuje: 

Dla mnie ciąża jest faktycznie stanem błogosławionym. Dobrze się czułam w obu poprzednich ciążach. Nie ukrywam, że trochę się martwiłam, czy tym razem też tak będzie. [...] A ja jestem przykładem kobiety, która w ciąży rozkwita w tym sensie, że bardzo tyję, ale ciąża jest stanem, który bardzo dobrze mi robi na psychikę.

Na początku gwiazda podchodziła do wszystkiego bez większych emocji.

Starałam się podejść do sprawy zadaniowo i zawodowo. Zależało mi, żeby nie angażować w to emocji. [...] Każda z nas marzy, że będzie pięknie, że w pięknym miejscu, że będzie romantycznie, a cała ta metoda nie ma w sobie nic z romantyzmu.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan starali się o dziecko przez trzy lata. W tym czasie gwiazda zaszła w ciążę, jednak niestety nie udało się jej utrzymać. W 11. tygodniu gwiazda straciła dwójkę dzieci, gdyż była wtedy w ciąży bliźniaczej.

To był prawdziwy dramat, z którym - jak przyznaje - nie potrafi sobie poradzić po dziś dzień. 

Ja wiem, że nie jest lekko, że zwątpień będzie masa. Moja droga do trzeciej ciąży była, przyrzekam, tak trudna i tak emocjonalnie wyczerpująca... [...] Jak poroniłam ciążę, która była na takim wysokim poziomie, to był prawie 11. tydzień, była to ciąża bliźniacza. Lekarze od początku nas uspokajali, żebyśmy się nie cieszyli. [...] Szczerze mówiąc w ogóle się po tym nie podniosłam, po wszystkim powiedziałam: "Radziu, to już jest koniec". Nasze leczenie trwało trzy lata. Jak gdzieś czytam, że my po kilku miesiącach starań zostaliśmy rodzicami, to mówię: "Boże, jakich miesiącach?!" To były trzy lata absolutnie temu poświęcone.

Na szczęście gwiazda mogła w trudnych chwilach liczyć na swojego ukochanego, Radosława Majdana. Mąż Małgorzaty Rozenek przez cały okres starań był dla niej ogromnym wsparciem i wykazywał się w stosunku do niej ogromną empatią i cierpliwością. 

Ja podziwiam Radosława, który jest niezwykle spokojną osobą i bardzo stabilną emocjonalnie. [...] To jest straszne, co powiem, ale każde leczenie in vitro jest trochę jak wesele i panna młoda. Niby ten pan młody też bierze ślub, ale tak naprawdę cała uwaga jest skupiona na kobiecie. I tak jest w przypadku niepłodności. U nas było tak, że mój mąż skupiał się na tym, żeby wyciszać moje emocje.

Małgorzata Rozenek o terapii hormonalnej

Małgorzata Rozenek wyjawiła w wywiadzie z Agatą Młynarską, że sama terapia hormonalna nie należy do najłatwiejszych.

Sama sobie robiłam zastrzyki. Robi się w brzuch, każda kobieta je robi. Raz poprosiłam Radzia, żeby mi zrobił, to skończyło się to awanturą. Mówił: "Nie będę cię kłuł!", a ja na to: "Proszę, pomóż mi!". Bo jeden zastrzyk był taki, że nie był w "penie", tylko normalnie w strzykawce. [...] Ja tyle razy byłam w takiej sytuacji, że gdzieś sobie robiłam na parkingu, albo siedząc w samochodzie... Raz sobie robiłam, a pan przechodził obok i widzi, że ja sobie robię zastrzyk, więc mówię do niego: "cukrzyca". Albo  jesteśmy w restauracji i już jest ten moment, więc siedzisz w tej toalecie z igłą... to jest coś dziwnego, ale ja do tego podchodziłam z humorem. [...] Terapia hormonalna trwa około dwóch tygodni i robisz sobie ok. pięciu zastrzyków. Pod koniec twój brzuch wygląda, jakby cię ktoś bił. Te wybroczyny robią się duże.

Hormony bardzo wpływają na przyszłą mamę. Jak przyznała Małgorzata Rozenek, potrafi się rozpłakać nawet w miejscach publicznych. 

Ja się ciągle wzruszałam. Nie płakałam ze smutku, tylko że słońce pięknie świeci i łzy mi leciały. Szkoda, że to się dzieje w miejscach publicznych, na przykład pani stewardesa w samolocie była dla mnie miła, to się popłakałam i przez 15 minut nie mogłam się uspokoić

Na szczęściu po latach starań w końcu do pary uśmiechnęło się szczęście. Lekarze podjęli decyzję, że zastosują kurację, która dała efekty w przypadku ciąży ze Stasiem i Tadziem. Niedługo potem Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan dowiedzieli się, że zostaną rodzicami!

Jednak radosna wiadomość dotarła do nich w dość nietypowych okolicznościach. 

Byliśmy na lotnisku, lecieliśmy do Londynu i zadzwonił mój lekarz i mówi, że wyszło. Ja mówię: "Słucham?", bo szum i gwar na tym lotnisku. Na to on: "Wyszło, jesteś w ciąży".

Na koniec wywiadu Małgorzata Rozenek potwierdziła, że na świat przyjdzie jej trzeci syn. Gwiazda ma wyznaczony termin porodu na czerwiec.

Żona Radosława Majdana bardzo angażuje się w sprawy dotyczący in vitro, gdyż - jak sama przyznaje - tylko dzięki tej metodzie jest szczęśliwą mamą dwóch synów, a już niedługo w jej rodzinie pojawi się trzeci potomek. 

Oczywiście życzymy Małgorzacie wszystkiego dobrego, a przede wszystkim dużo zdrowia! Trzymamy kciuki za szczęśliwe rozwiązanie. 

Gwiazda wyznała, że poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu

Małgorzata Rozenek-Majdan

 

Małgorzata Rozenek zakrywa ciążowe krągłości
East News
Fleszstyle
Tak Małgorzata Rozenek ukrywała swoją ciążę! Jej stylizacje są warte naśladowania
Małgorzata Rozenek sprytnie ukrywała pierwsze ciążowe krągłości. Tylko spójrzcie!

Magazyn "Party" jako pierwszy podał tę radosną nowinę. Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan spodziewają się swojego pierwszego wspólnego dziecka! Okazuje się, że gwiazda jest już w 4. miesiącu ciąży. Oznacza to, że od dłuższego czasu udało jej się zakryć pierwsze krągłości. Małgorzata Rozenek-Majdan robiła to w pięknym stylu. Jej outfity zasługują na wyróżnienie. Warto się zainspirować! Jak myślicie, jakiej płci będzie trzecie dziecko Małgosi? Zobacz także:  Małgorzata Rozenek w 4. miesiącu ciąży. Pokazała nowe zdjęcia - pod bluzą widać już wyraźnie brzuszek!

Małgorzata Rozenek w złotej kurtce
Newsy
Ciężarna Małgorzata Rozenek poleciała do USA. Jej lekarz przestrzegał ją przed tą wyprawą?
Małgorzata Rozenek w sportowej stylizacji na lotnisku. Udało się jej ukryć ciążowy brzuszek?

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce zostaną rodzicami. Będzie to trzecie dziecko gwiazdy TVN, ale pierwsze z jej związku z Radkiem Majdanem. Para nie ukrywa swojego szczęścia, a przyszła mama chętnie podkreśla rosnący brzuszek. Ostatnio na oficjalnej imprezie Małgosia podkreśliła ciążowe krągłości w efektownej długiej sukni. Na co dzień jednak gwiazda TVN stawia na luz i wygodę. Tak też było, kiedy razem z mężem musieli pojawić się na lotnisku w Warszawie. Małgosia Rozenek zaprezentowała się w dresie i w wielkiej złotej kurtce.  Zobaczcie najnowsze zdjęcia Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! Para poleciała do Nowego Jorku. Jak chronią się przed koronawirusem? Gwiazda TVN zdradziła, co polecił jej lekarz.  Zobacz także:   Małgorzata Rozenek pokazała nagi ciążowy brzuszek! W sieci zawrzało!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA
Newsy
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka! "Podoba nam się geneza tego imienia"
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zadecydowali, jak będzie nazywał się ich synek.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami - ich syn przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Jakiś czas temu Rozenek wyjawiła w rozmowie z "Dzień dobry TVN", że imię dla potomka zostało już wybrane! Gwiazda zdradziła również, dlaczego wolała po raz kolejny zostać mamą chłopca, a nie dziewczynki.  Zobacz także:  Małgorzata Rozenek pokazała spory ciążowy brzuch! "To już połowa!" Małgorzata Rozenek o ciąży i imieniu dla dziecka Dla Małgorzaty Rozenek trzecie dziecko jest prawdziwym spełnieniem marzeń. Gwiazda długo walczyła z problemami, przez które nie mogła zajść w ciążę, a także jej utrzymać. Kilka tygodni temu w szczerym wywiadzie z Agatą Młynarską , Małgorzata Rozenek wyznała, że poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu . To był prawdziwy cios, z którym gwiazda długo nie mogła sobie poradzić. Na szczęście  wszystkie trudne chwile są już za Radosławem Majdanem i jego partnerką bowiem jak wiadomo, para właśnie została rodzicami! Ostatnio przyszła mama wyjawiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN"  szczegóły dotyczące trzeciej ciąży. Gwiazda na szczęście przez cały jej okres czuła się bardzo dobrze i wspólnie z mężem przeżywa jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w ich życiu. Jak wiadomo Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, dlatego wiele osób życzyło jej i obecnemu mężowi dziewczynki! Jednak jak przyznała sama przyszła mama, ona jednak marzyła o kolejnym chłopcu! Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu - wyznała Małgorzata Rozenek "Dzień Dobry TVN". Małgorzata Rozenek zdradziła również, że...

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner