Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała teściową na zdjęciu sprzed lat, a fanom natychmiast się z kimś skojarzyła...

Małgorzata Rozenek chwilę przed porodem w obcisłej sukience
Instagram

Małgorzata Rozenek pochwaliła się w swoich mediach społecznościowych zdjęciem mamy Radosława Majdana. Na fotografii sprzed lat widzimy teściową gwiazdy, która trzyma na rękach swojego syna. Fani są zachwyceni urodą kobiety i w komentarzach pod postem porównali ją do pięknej polskiej gwiazdy. Zobaczcie! 

Zobacz także: Lewandowska, Wieniawa, Rozenek, Szelągowska, Doda, Siwiec… Jak wyglądają mamy gwiazd? GALERIA 

Małgorzata Rozenek pokazała swoją teściową! Fani: ale piękna kobieta! 

Małgorzata Rozenek z okazji dnia mamy postanowiła pochwalić się kilkoma zdjęciami rodzinnymi. Na fotografiach mogliśmy zobaczyć między innymi mamę gwiazdy, tatę oraz brata, który zrobił prawdziwą furorę wśród fanek Małgorzaty Rozenek! Internautki są zachwycone urodą Mishy Kostrzewskiego i nawet zaapelowały, aby pojawiało się więcej zdjęć przystojnego mężczyzny.

Jednak to nie był koniec zdjęć na profilu Małgorzaty Rozenek w tym pięknym dniu. Gwiazda postanowiła także pochwalić się swoją teściową, mamą Radosława Majdana! Na fotografii widzimy męża Małgorzaty Rozenek z czasów gdy był niemowlakiem, a także jego przepiękną mamę.

Mama @r_majdan ❤️ moja Teściowa ❤️ od razu wiadomo po kim mój mąż odziedziczył urodę 😁 zreszta nie tylko urodę, ale i wszystkie dobre cechy charakteru 😁 z okazji dnia Mamy wszystkiego najlepszego Mamo❤️ ale rodzinnie się u mnie zrobiło, dziś na insta ❤️ - napisała Małgorzata Rozenek.

Fani są pod ogromnym wrażeniem urody pięknej mamy Radosława Majdana i nawet porównali ją między innymi do znanej polskiej aktorki... Weroniki Rosati!

- Piękna kobieta 😊 a na tym pierwszym zdjęciu przypomina mi Weronikę Rosati 😉

- Weronika Rosati 100% 😂

- to prawda, śliczna kobieta o pięknych oczach - skomentowali internauci

Pojawiły się także porównania do innych znanych osób: 

- wypisz wymaluj Chloe Moretz! Od pierwszej sekundy miałam takie wrażenie! Piękna 😍

- Powiedziałabym że jest podobna ale do Pani Grażyny Torbickiej - piszą inni fani.

Sama Małgorzata Rozenek porównała swoją teściową do aktorki Romy Schneider. Pomimo tak wielu porównań nie ulega wątpliwości, że mama Radosława Majdana jest po prostu przepiękną kobietą. Dołączamy się do życzeń z okazji tego pięknego święta i życzymy dużo zdrowia dla wszystkich mam. Tymczasem zobaczcie jak wygląda teściowa Małgorzaty Rozenek.

Instagram

Facebook

Tak teściowa Małgorzaty Rozenek wygląda obecnie. 

Instagram

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08