Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała pierwsze zdjęcie z pokoiku dla maluszka! "Zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy"

Instagram

Małgorzata Rozenek wielkimi krokami zbliża się do rozwiązania. Już na początku czerwca gwiazda powita na świecie synka! To już zatem ostatni moment na urządzenie pokoiku dla maluszka. Na Instagramie przyszłej mamy właśnie pojawiło się pierwsze zdjęcie z tego pięknego miejsca dla noworodka. Gwiazda dopina już wszystko na ostatni guzik! Przy okazji możemy też zobaczyć już naprawdę ogromny ciążowy brzuszek Małgorzaty Rozenek. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Radosław Majdan pokazał zdjęcie śpiącej żony! Małgosia chyba nie była zadowolona... Zobaczcie komentarz

Małgorzata Rozenek przygotowuje się na narodziny synka! 

Już niedługo wielkie marzenie Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana się spełni! Za niespełna miesiąc na świecie pojawi się upragniony synek tej pary. Przyszła mama do ostatnich chwil przed porodem jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, dzięki czemu fani na bieżąco wiedzą, jak czuje się gwiazda i w jaki sposób spędza ten wyjątkowy czas. 

Ostatnio Małgorzata Rozenek zamieściła zdjęcie, na którym możemy podziwiać nie tylko jej piękne ciążowe kształty, ale również jest to pierwsze ujęcie z pokoiku dla maluszka. Przyszła mama przyznała, że właśnie jest na etapie dopinania wszystkiego na ostatni guzik. Małgorzata Rozenek urządza i dekoruje pokoik dla synka. 

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 - napisała Małgorzata Rozenek pod zdjęciem. 

Gwiazda przyznała również, że do porodu zostały już ostatnie tygodnie i bardzo cieszy się, że może już wyciągnąć wszystkie słodkie rzeczy dla swojego maleństwa! 

ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. [...] Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘 - dodała Małgorzata Rozenek. 

Wygląda na to, że w pokoiku, w którym zamieszka najmłodszy syn gwiazdy, będzie dominował kolor biały. Na zdjęciu możemy zobaczyć piękną komodę w tym kolorze, a w tle widzimy uroczą lampkę z kokardą. Fanki już nie mogą się doczekać, aż przyszła mama pokaże cały pokoik maleństwa. Małgorzata Rozenek odpowiedziała na komentarz jednej z nich i obiecała, że już niedługo pochwali się efektami swojej pracy z internautkami! 

Przyszłej mamie życzymy oczywiście dużo zdrowia i siły na ostatniej prostej przed porodem! Tymczasem zobaczcie pierwsze zdjęcie z pokoiku, który przygotowuje dla swojego synka gwiazda!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wicie gniazda... znacie? 😁 Podobno, każda przyszła mama, na jakimś etapie ciąży zaczyna, mniej lub bardziej nerwowo przygotowywać dom na przyjście maleństwa 🤱 mnie dopadło kilka dni temu 😉gdy po powrocie z izolacji zastałam dom zastawiony taką ilością kartonów, że zastanawiałam się gdzie ja to wszystko poukładam 🤦‍♀️😂 więc od kilku dni albo układam, ustawiam, dekoruje, albo śpię 😂 na szczęście we wszystkim (najtrudniej pogodzić się z tym, że nie mogę dźwigać)😂 pomagają mi cudowne dziewczyny z @caramella_interiors ❤️❤️❤️ kochane BARDZO, BARDZO Wam dziękuje, że w tak trudnym czasie udało Wam się, nie tylko dostarczyć wszystkie rzeczy, ale też, że radzimy sobie w tym reżimie sanitarnym 🤷‍♀️😁 i że mogę liczyć na Wasz ogromny profesjonalizm, bo nagle wybór między gołębim szarym a bladym błękitem zaczyna mnie przerastać🤦‍♀️😂😂😂 DZIĘKUJE ❤️❤️❤️ a ten piękny czas, kiedy już tylko kilka tygodni, dzieli nas od spotkania z tym małym człowiekiem. Czas w którym uspokajamy się coraz bardziej, że nawet gdyby coś się wydarzyło, to już raczej będzie wszystko dobrze. Czas w którym NARESZCIE 🧚‍♀️😁 zaczynamy wyciągać wszystkie te słodkie rzeczy, przygotowane dla maleństwa 😁 Piękny czas, od kilku dni przepełniający mnie ogromną wdzięcznością, jest jednym z najpiękniejszych w moim życiu ❤️🤱 i tą radością chce się z Wami dzielić ❤️ 😘

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek często chwali się swoimi ciążowymi krągłościami na Instagramie. Widać, że gwiazda czuje się bardzo dobrze i już nie może się doczekać na spotkanie z synkiem! 

Instagram/Małgorzata Rozenek

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

zobacz 02:13