Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek pokazała jak mieszka w Rozalinie! Henio ma zapewnione prawdziwe luksusy!

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek aktualnie przebywa z rodziną w Rozalinie, gdzie kręcony jest kolejny sezon programu "Projekt Lady". Jak wiadomo miesiąc temu na świat przyszedł Henryczek, a gwiazda łączy obowiązki zawodowe z opieką nad maleństwem. Z tego też względu produkcja programu, w którym Małgorzata Rozenek jest prowadzącą postanowiła przygotować jej synkowi prawdziwe luksusy! Gwiazda pochwaliła się na Instagramie, jak mieszka w Pałacu w Rozalinie. Zobaczcie sami!

Zobacz także: Trendy lato 2020. Sukienka Małgorzaty Rozenek optycznie wyszczupla i podkreśla talię! Znamy markę i cenę

Małgorzata Rozenek pokazała jak mieszka w Rozalinie razem z rodziną! Henio ma prawdziwe luksusy!

To dla Małgorzaty Rozenek wyjątkowy czas, na który bardzo długo czekała! Miesiąc temu na świecie pojawił się jej upragniony synek, który jest obecnie całym jej światem. Gwiazda zaledwie dwa tygodnie po porodzie zdecydowała się wrócić do pracy na planie "Projekt Lady"! Chyba nikt nie wyobraża sobie tej produkcji bez udziału Małgorzaty Rozenek, dlatego świeżo upieczona mama zdecydowała się połączyć obowiązki zawodowe z opieką nad maleństwem. 

Oczywiście produkcja programu zadbała o to, aby mama oraz maluszek czuli się świetnie! Małgorzata Rozenek może także liczyć na wsparcie Radosława Majdana, który oczywiście towarzyszy jej w Rozalinie. Na InstaStory gwiazdy pojawiło się nagranie, na którym możemy zobaczyć, jak rodzina mieszka w pałacu. Widać, że produkcja programu zrobiła wszystko, by Henryczkowi niczego nie zabrakło. Zobaczcie! 

Henryczek w Pałacu w Rozalinie ma śliczne łóżeczko, z przymocowaną karuzelą, która wydaje między innymi odgłosy... świerszczy! Podobno taki dźwięk bardzo pomaga Heniowi zasypiać. Ponadto jest także pozytywką, która zawiera mnóstwo dźwięków. Karuzelę można również włączyć pilotem. Jak widać w Pałacu w Rozalinie nie zabrakło także miejsca dla pupili Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Henio ma także leżaczek jak również... matę edukacyjną! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

W Rozalinie znalazło się też mnóstwo zabawek i mata do masażu dla Henryczka. 

Małgorzata Rozenek na planie "Projekt Lady"
Instagram

Małgorzata Rozenek ma dla siebie naprawdę dużo przestrzeni w Pałacu w Rozalinie! Spójrzcie tylko na tą ogromną garderobę! 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Henio ma zapewnione wszystko, co potrzeba maluszkowi!

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22