Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
EastNews

"Mam najlepszego męża na świecie" Małgorzata Rozenek pokazała, co dostała od Radka Majdana!

Małgorzata Rozenek-Majdan, Radosław Majdan
EastNews

Małgorzata Rozenek-Majdan właśnie pochwaliła się radosną wiadomością! Jej rodzina powiększyła się, a wszystko przez prezent od Radka Majdana. Były bramkarz reprezentacji Polski wręczył swojej ukochanej malutkiego pieska. Jak nazywa się nowy członek rodziny? Przeczytajcie!

Małgorzata Rozenek ma nowego buldoga 

Kilka tygodni temu Małgorzata Rozenek przeżyła ogromną stratę. Suczka gwiazdy, Marianka odeszła po bardzo skomplikowanej operacji. Piesek nie był długo w rodzinie Majdanów, jednak gwiazda mocno przeżyła jego odejście. Prezenterka dla Marianki przerwała nawet urlop. Nie od dziś wiadomo, że gwiazda jest mocno związana ze wszystkimi swoimi pupilami. Zwierzęta są dla niej bardzo ważne.

Zobacz także: Ogromny dramat Małgorzaty Rozenek: "Straciliśmy najlepszego przyjaciela"

Radek Majdan chcąc pocieszyć żonę podarował jej nowego buldoga angielskiego. Gwiazda prezentem pochwaliła się w sieci, gdzie nie kryła swojej radości i wdzięczności dla męża. 

Kiedy masz najlepszego męża na świecie! Proszę Państwa o to George! Spełnienie moich wieloletnich marzeń! Radziu kocham Cię najbardziej na świecie - napisała Rozenek prezentując nowego pupila. 

Fani zachwycili się nowym pieskiem w domu Majdanów.

Ojej jaka mała tłuściutka psinka.

Cudny piesek, Życzę miłego dnia pani Małgosiu. 

Co za słodycz! - pisali na Instagramie. 

Zobaczcie urocze zdjęcie i wideo, którym pochwaliła się Małgorzata w sieci. My zakochaliśmy się w piesku Majdanów! A wy? 

Piesek ma na imię George

 

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08