Dramatyczne nagrania Małgorzaty Rozenek z kliniki: "Rokowania nie są dobre"

To trudny czas dla Małgorzaty Rozenek-Majdan i całej jej rodziny. Jeden z ich psów zmaga się z ciężką chorobą. Marianka trafiła do lekarza w bardzo ciężkim stanie. Buldog musiał przejść poważną operację. Małgorzata Rozenek-Majdan oraz jej synowie czuwali przy piesku niemal cały czas. Niestety, rokowania nie są najlepsze, o czym gwiazda poinformowała na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan walczy o życie psa

Małgorzata Rozenek-Majdan jest właścicielką trzech psów, które pieszczotliwie nazywa "gangiem Majdana". Marianka dołączyła do nich, ponieważ została uratowana z pseudohodowli. Uroczy buldog momentalnie skradł serca domowników. Suczka dogadała się także z pozostałymi dwoma psiakami.

Niestety, jej stan zdrowia uległ ostatnio pogorszeniu. Małgorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że kolejne dni, a nawet godziny, mogą być decydujące. 

Gdy tylko gwiazda dowiedziała się o chorobie swojej ulubienicy, przerwała ferie i zjawiła się w Warszawie. Jej pies znajduje się pod opieką najlepszych specjalistów. Niestety, nawet ich umiejętności mogą nie pomóc w walce o życie Marianki. 

- Marianka ma dyskopatię, jest po operacji. Niestety wdarła się jeszcze ostra niewydolność nerek. Rokowania ogólnie nie są dobre. Lekarze starają się zrobić wszystko. W ogóle nie je, prawie nie pije, nie kontroluje funkcji fizjologicznych. (...) Wszystko się dzieje bardzo dynamicznie - zdradziła na instastories Małgorzata Rozenek-Majdan. 

Celebrytka nie straciła jednak nadziei. Małgorzata Rozenek-Majdan zapewniła, że zrobi wszystko, aby jej pies mógł normalnie funkcjonować.

Będzie miała dobrany piękny wózek i mamy nadzieję, że będzie na tym wózku śmigała - przekonuje gwiazda.

Trzymamy kciuki za Mariankę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani u nas masakra. Nasza Marianka od kilku dni walczy o życie. Przerwaliśmy ferie i już jakiś czas temu wrócilismy, żeby być z Nią, bo sprawa jest poważna. Mamy ogromne szczęście do lekarzy weterynarzy i chirurgów. Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operacje na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu😢😢😢 mówie Wam o tym, żeby pokazać Wam, że psy to nie tylko słodki psiaczek na kanapie, ale że często to również nerwy, strach i bezsilność. Mamy ogromne szczęście, że mieszkamy w dużym mieście i mamy dostęp do najlepszych lekarzy oraz sprzętu. Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki ❤️ 🙏❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek-Majdan przechodzi teraz trudny czas

Zobacz także: Kinga Rusin poprowadzi nowy program? Ma zastąpić show z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan!

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36