Małgorzata Rozenek o polityce. Ojciec Małgorzaty Rozenek. Małgorzata Rozenek we Wprost wywiad o polityce
ONS/Wprost
Newsy

Rozenek grzmi we "Wprost": Sprawę katastrofy smoleńskiej trzeba wyjaśnić do końca

Pierwszy taki wywiad z Perfekcyjną. O polityce, Kaczyńskim, ojcu, Miszczaku i Smoleńsku

Takiego wywiadu jeszcze nie było. Małgorzata Rozenek, która zazwyczaj uśmiecha się z okładek kolorowych magazynów, tym razem z poważną miną oznajmia na okładce "Wprost", że "Jarosław Kaczyński to dobry człowiek", jednocześnie zapewniając, że "zna się na polityce". Co oczywiście należy traktować całkiem poważnie.

Nie jest tajemnicą, że ojciec Rozenek, Stanisław Kostrzewski, to skarbik PiSu. Niedawno media donosiły o odwołaniu go z tego stanowiska. Małgorzata już na występie rozmowy sprostowała plotki:

- Proszę przeczytać "nigdy nie został złożony wniosek o odwołanie z funkcji Stanisława Kostrzewskiego", a "jego praca oceniona jest jako wysoce profesjonalna" - tłumaczy ojca Rozenek, dodając: - Wychowałam się w domu, w którym zawsze dużo się mówiło o polityce, w którym buła bardzo poważnie traktowana. Pewnie dlatego polityka to dla mnie wiedza. Martwię się dokonywaniem wyborów wynikających z braku wiedzy.


Rozenek pochwaliła się, że w swoim życiu nie opuściła jeszcze ani jednego referendum i jednocześnie oznajmiła, że nie zdradzi na kogo zagłosuje w najbliższych wyborach parlamentarnych.

- Na szczęście mamy w Polsce tajne wybory, więc nawet gdyby pani pytała, i tak by się pani nie udało. Nie martwi pani, że w poważnym tygodniku będzie Małgorzata Rozenek Perfekcyjna Pani Domu? Mnie to trochę martwi. Wiem, że pani chce sensacji. - szybko zmieniła temat Rozenek.


Nie zabrakło też wątku na temat pracy w telewizji TVN i jej dyrektorze programowym, Edwardzie Miszczaku:

- My rozmawiamy wyłącznie o sprawach zawodowych. To bardzo dobry szef, który wspiera moich pracowników. To też człowiek któremu wiele zawdzięczam. To jest jednak korporacja, dlatego nie rozumiem dlaczego miałby mnie wspierać całe życie. W firmach jest tak, że menadżer wspiera swojego pracownika do momentu, kiedy ten przynosi mu pieniądze.


A jak Rozenek postrzega temat katastrofy smoleńskiej, po której (według dziennikarki "Wprost") "TVN i PiS nie mają już z sobą prawie nic wspólnego"?

- Trudno się dziwić osieroconym dzieciom, owdowiałym żonom czy bratu, że żądają wyjaśnień, że chcą upamiętnienia. Co więcej, to budzi we mnie ogromny szacunek. Bo gdyby mi zmarli ojciec albo mama to zrobiłabym absolutnie wszystko, by się dowiedzieć dlaczego tak się stało. Mówię teraz jako obywatel tego kraju, że sprawę katastrofy smoleńskiej trzeba wyjaśnić do końca, a nie ośmieszać i wyśmiewać. Tam zginął urzędujący prezydent...


...którego Małgorzata wspomina tak:

- To był dusza człowiek. Bracia Kaczyńscy to dla mnie synonim rozległej wiedzy historycznej. A prezes to niezwykle inteligentny, ciepły, dobry człowiek.


Nie mogło się obyć także o pytań o invitro, dzięki któremu Rozenek dwukrotnie została mamą. Czy ojciec Rozenek o skrajnie prawicowych poglądach akceptuje jej decyzję o sztucznym zapłodnieniu?

- Tak jak dzieci nie odpowiadają za swoich ojców, tak ojcowie nie mogą brać odpowiedzialności za to, co robią ich dorosłe dzieci. - wymijająco powiedziała Małgorzata.


Czy gwiazdy powinny publicznie komentować tematy polityczne? Taki wywiad Małgorzacie Rozenek raczej pomoże, czy zaszkodzi? Zagłosujcie w naszym sondażu.

Małgorzata Rozenek na okładce Wprost


Małgorzata Rozenek odprowadza synów do szkoły w mroźny dzień:

Czy Małgorzata Rozenek jest "córeczką tatusia"? Opowiedziała nam o łączącej ich więzi!

Małgorzata Rozenek o katastrofie smoleńskiej
ONS
Newsy
Rozenek: "Sprawę katastrofy smoleńskiej trzeba wyjaśnić do końca"
Gwiazda ma sprecyzowane zdanie na ten temat

Dzisiaj przypada 5. rocznica katastrofy smoleńskiej, w której zginęło grono cenionych polityków i para prezydencka. Zginęło wtedy 96 osób, a w kraju ogłoszono żałobę narodową. O tym jak ważne było to wydarzenie i ile zmieniło to doświadczenie napisała Karolina Korwin Piotrowska. Zobacz:  Korwin Piotrowska wspomina tragedię w Smoleńsku. Zdjęcia które zobaczyła zostały w jej pamięci do dzisiaj Wydarzenie to do dzisiaj wzbudza wiele emocji. Polacy są podzieleni w kwestii przyczyny upadku samolotu, a spora część z nich chce poznać prawdę i dowiedzieć się jak zginęli ich bliscy. Ich decyzje i przekonania doskonale rozumie Małgorzata Rozenek , która opowiedziała o tym w jednym z ostatnich wywiadów. Gwiazda TVN przyznaje, że gdyby znalazła się w takiej sytuacji sama doszukiwałaby się prawdziwych informacji: Trudno się dziwić osieroconym dzieciom, owdowiałym żonom czy bratu, że żądają wyjaśnień, że chcą upamiętnienia. Co więcej, to budzi we mnie ogromny szacunek. Bo gdyby mi zmarli ojciec albo mama to zrobiłabym absolutnie wszystko, by się dowiedzieć dlaczego tak się stało. Mówię teraz jako obywatel tego kraju, że sprawę katastrofy smoleńskiej trzeba wyjaśnić do końca, a nie ośmieszać i wyśmiewać. Tam zginął urzędujący prezydent... Zgadzacie się? Zobacz:  Roma Gąsiorowska wzięła ślub w dniu katastrofy smoleńskiej. Nieźle za to oberwała     Rozenek na planie "Piekielnego Hotelu":

Małgorzata Rozenek w "Grazii"
ONS
Newsy
Na wigilijnym stole Rozenek jest prawie pusto
Co Perfekcyjna podaje najbliższym?

Ten rok był dla Małgorzaty Rozenek pełen zawirowań. Z jednej strony przyszła ogromna popularność, wysoka oglądalność jej programów, z drugiej zaś rozwód i nieustające plotki o kolejnych romansach. Ostatnie tygodnie równie należą do bardzo intensywnych, a Małgorzata wciąż jest bardzo aktywna w mediach. Przypomnijmy: "Nie jestem żadną singielką!" Zbliżają się jednak święta, a Rozenek w wywiadach wielokrotnie podkreślała, że jest to dla niej szczególny czas. W rozmowie z "Grazią" Perfekcyjna ze szczegółami opowiada o rodzinnej Wigilii, w której najważniejszą rolę odgrywa jej ojciec. Gwiazda podkreśla, że zależy mu na tym, aby święta miały wydźwięk religijny. Zobacz: Wiemy kim jest ojciec Perfekcyjnej Pani Domu Na stole wigilijnym obowiązkowo jest karp w galarecie. Tata przygotowuje go dzień wcześniej, spędza w kuchni 12 godzin. Mama robi resztę (...) Mój tata uważa, że na Wielkanoc stół zastawiony dużą ilością jedzenia jest uzasadniony, ale w Wigilię nie. Powtarza, że to jest nadal czas postu. Jedzenia ma być mało, bo święta powinny mieć też wydźwięk religijny. To jest coś, na czym nam strasznie zależy, szczególnie tacie, żeby święta nie zamieniły się w konsumpcyjne Merry Christmas ze świętym Mikołajem, tylko żeby była modlitwa, mowa taty przed opłatkiem, sianko pod obrusem, talerz dla zagubionego wędrowca... - tłumaczy w wywiadzie z dwutygodnikiem. W dalszej części rozmowy Rozenek kontynuuje opowieść o ojcu. Wyłania się z niej obraz bardzo religijnego, tradycyjnego człowieka. Gwiazda nie ukrywa, że święta w jej przypadku są zawsze, a jakże, perfekcyjne. Mowa taty dotyczy rodziny. Tego, co w życiu ważne, zasad, wartości, Boga, dobroci, poświęcenia, tego, że tata się o nas martwi, cieszy naszymi sukcesami, radościami (...) Na co dzień rzadko wymieniamy się czułościami, a Wigilia to taki czas,...

Urodziny Małgorzaty Rozenek. Metamorfoza Małgorzaty Rozenek. Wiek Małgorzaty Rozenek. Małgorzata Rozenek Wikipedia
Akpa/ONS
Newsy
Dzisiaj urodziny Małgorzaty Rozenek. Kiedyś nie była taka piękna
Jej droga od przeciętnej pani domu do seksbomby

W apartamencie Rozenek i Majdana wielkie święto. Dzisiaj swoje 35-te urodziny świętuje Małgorzata Rozenek . Wiek gwiazdy TVN od początku jej zaistnienia w masowej wyobraźni budził sporo kontrowersji, a to za sprawą odgrzebanych starych materiałów wideo, w których przypisywano gwieździe prawie 10 lat więcej. Ostatecznie oficjalnie ustalono, że Małgorzata urodziła się w 1978 roku . Przez zaledwie trzy lata kariery, Rozenek osiągnęła status jednej z najgorętszych gwiazd. Regularnie uśmiecha się z okładek (jutro np. pozuje w "Gali" ), każdy jej krok śledzą paparazzi ( zobacz ), a programy z jej udziałem automatycznie zyskują na oglądalności. Największym dotychczasowym zawodowym sukcesem jest oczywiście kultowa rola prowadzącej polską edycję "Perfekcyjnej Pani Domu" . Na jesieni show wróci do łask i jednocześnie będzie najdłużej emitowaną edycją na świecie. Program o sprzątaniu zaprocentował kolejnymi kontraktami - Rozenek była jurorką "Bitwy o dom" , wydała dwie bestsellerowe książki, poprowadziła masę imprez i podpisała pierwszy w swoim życiu duży kontrakt na reklamę środków czystości, za który rzekomo zgarnęła 1 milion złotych! W jej życiu prywatnym trwa podobna sielanka. Zobacz: Tylko u nas: Znamy szczegóły pierwszej reklamy Rozenek! Perfekcyjna ma za sobą rozwód z byłym mężem Jackiem po 10 latach małżeństwa, z którym ma dwóch synów - Stanisława i Tadeusza urodzonych dzięki kontrowersyjnej metodzie in vitro . Przez chwilę było głośno także o domniemanym romansie z Piotrem Kraśko, jednak plotki z czasem ucichły. Obecnie gwiazda związana jest z Radosławem Majdanem . Para planuje pobrać się w przyszłym roku ( czytaj więcej ). Dodajmy, że Rozenek z wykształcenia jest prawnikiem, a jej ojciec Stanisław Kostrzewski jest ekonomistą związanym z Prawem i Sprawiedliwością . Na początku roku Małgorzata udzieliła kontrowersyjnego wywiadu...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik