Małgorzata Rozenek w różowej stylizacji wychodzi z DDTVN

Małgosia Rozenek nie zwalnia tempa w ciąży! W "DDTVN" opowiedziała o nowych projektach! I jak wyglądała...

Małgorzata Rozenek w różowej stylizacji wychodzi z DDTVN

Małgorzata Rozenek pojawiła się w Dzień Dobry TVN i opowiedziała o swoich najnowszych projektach. Gwiazda TVN jest w trzeciej ciąży, ale wcale nie zwalnia tempa!

Małgorzata Rozenek w śniadaniowym programie m.in. promowała film dokumentalny "In Vitro. Nauka czy cud?", którego premiera odbędzie się już dziś, 30 stycznia o godzinie 19:50 na antenie Disovery Life. Przyszła mama, która sama już wkrótce urodzi trzecie dziecko właśnie dzięki metodzie in vitro, w DDTVN zdradziła również, że wkrótce ruszy jej fundacja.

A co powiedziała o zbliżającym się porodzie? 

Małgorzata Rozenek już wkrótce zostanie mamą

Małgorzata Rozenek w rozmowie z Małgorzatą Ohme i Filipem Chajzerem przyznała, że założyła własną fundację, która będzie pomagać kobietom zmagającym się z problemem niepłodności.

Bardzo chcę pomóc tym rodzinom, które teraz od 2016 roku zostały pozostawione same sobie bez pomocy państwa, bez współfinansowania i beż żadnej refundacji - w DDTVN powiedziała Małgosia Rozenek. - Moja fundacja ma już określone cele na rok 2020. Mam możliwość strukturalnej pomocy, bo do tej pory robiłam to osobiście, a jednak wielu rzeczy nie da się w ten sposób załatwić. Chociaż muszę przyznać, że nie spodziewałam się, jak bardzo założenie, prowadzenie fundacji jest wyczerpujące - dodała gwiazda.

Prowadząca DDTVN zapytała, czy Radosław Majdan zajmie się fundacją, kiedy będzie zbliżał się termin narodzin ich dziecka.

Myśle, że Radosław będzie jeszcze bardziej przejęty tym porodem niż ja, tak samo jak teraz jest przejęty moją ciażą i dosłownie nosi mnie na rękach - wyznała szczerze gwiazda.

Zobaczcie, jak w DDTVN prezentowała się Małgorzata Rozenek! Gwiazda TVN pokazała się w krótkiej sukience, którą połączyła z różowym płaszczem i białymi kowbojkami. Fajny look?

Zobacz także: Poruszające wyznanie Małgorzaty Rozenek o poronieniu: "To był prawie 11. tydzień, ciąża bliźniacza"

Małgorzata Rozenek wychodzi ze studia DDTVN.

Małgorzata Rozenek w różowej stylizacji wychodzi z DDTVN

Podoba się Wam look gwiazdy TVN?

Małgorzata Rozenek w różowej stylizacji wychodzi z DDTVN

 

Przeładuj

W "Hotel Paradise": Łukasz chciał rozbić kulę! "Miałem przygotowaną chamską zagrywkę"

zobacz 01:23