Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Okładka Party z Małgorzatą Rozenek
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy

Rozenek i Majdan biorą ślub! Perfekcyjna na okładce "Party"

Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sprzedaży trafi najnowszy numer magazynu "Party". Tym razem bohaterką wydania jest Małgorzata Rozenek. Związek gwiazdy TVN z Radosławem Majdanem od wielu miesięcy budzi ogromne emocje. Początkowo nikt nie dawał im szans, z czasem jednak wszyscy przekonaliśmy się, że parę łączy prawdziwe uczucie, a oni sami szykują się do najważniejszego dnia w życiu. Właśnie o ślubie Rozenek i Majdana przeczytamy już jutro, dowiemy się także kto zaprojektuje dla przyszłej panny młodej kreację. 

Zobacz: Radosław Majdan pierwszy raz o związku z Rozenek. Zdementował plotkę

Ponadto w numerze m.in. kulisy związku Alicji Bachledy-Curuś z milionerem oraz artykuł o najpopularniejszych trenerkach w Polsce - Ewie Chodakowskiej i Annie Lewandowskiej. Jaki rekord pobiły tym razem? Nie zabraknie również zdjęć najpiękniejszych kreacji z Cannes.

"Party" w sprzedaży od jutra za jedyne 1,99 złotych.

Zobacz: Fani zasypują Chodakowską listami. Nie na każdy odpowiada

Rozenek promuje nową książką:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Rozenek i Majdan na okładce "Party". Para wyjeżdża z Polski
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży w całej Polsce pojawi się nowy numer najlepszego magazynu o gwiazdach -  "Party". Na okładce - Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan . Para wyjeżdża z Polski! Nie będą to jednak kolejne wakacje. Czy gwiazda TVN zrobi karierę za granicą? Dowiemy się tylko z "Party". Zobacz:  Rozenek i Majdan poprowadzą nowy program? TVN ma taki pomysł Co jeszcze w numerze? Sebastian Karpiel Bułecka i Paulina Krupińska są razem ! Kiedy i jak do tego doszło? Ponadto - sylwetka nowej premier - Ewy Kopacz. Jaka jest prywatnie? A także - zdjęcia z niezwykłego spotkania stylowych gwiazd - m.in. Justyny Steczkowskiej, Ewy Chodakowskiej oraz Aleksandry Kwaśniewskiej. Co łączy wszystkie panie? Zobacz:  Zgrabna figura Steczkowskiej to nie zasługa diety. Justyna pokazała co je na obiad Nowe "Party" już jutro w sprzedaży. Tylko 1,99 zł. Serdecznie polecamy. Małgorzata Rozenek i Radek Majdan na balu TVN:

Edyta Górniak na okładce Party
Newsy
Edyta Górniak na okładce nowego "Party"
Kto szantażuje gwiazdę? Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów trafi nowy numer magazynu "Party". Tym razem z okładki zerka Edyta Górniak , która ostatnio w swoim życiu przeżywa kolejny dramat - jest szantażowana! Dobra forma sceniczna, regularne występy i zachwycające stylizacje powodują, że diwa dostaje e-maile z pogróżkami i złymi życzeniami. "Party" zdradza, kto chce jej zaszkodzić. Ponadto, Małgorzacie Rozenek szykuje się mocna konkurencja w nowym programie TVP, i wcale nie chodzi o Martę Grycan ! "Party" dementuje też plotki o rzekomych zaręczynach Borysa Szyca i Zofii Ślotały. Dlaczego więc stylistka pochwaliła się pierścionkiem? Zobacz: Rozenek dostała nowy program Nie zabrakło także stałych rubryk - felietonu Karoliny Korwin Piotrowskiej , modowych recenzji w wykonaniu Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał oraz rankingu "Party". Tym razem poznacie gwiazdy, które dzięki botoksowi stały się piękniejsze. "Party" od jutra w sprzedaży. Za jedyne 1,99 złotych! Najbardziej spektakularne metamorfozy polskich gwiazd:

Anna Mucha urodziła. Anna Mucha na okładce Party
Newsy
Szczęśliwa Anna Mucha na okładce nowego numeru "Party"
Świeżo upieczona mama. Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów w całej Polsce trafi najnowszy numer "Party". Tym razem na okładce znalazła się świeżo upieczona mama - Anna Mucha . Gwiazda urodziła syna, a magazyn przybliży nam szczegóły przyjścia na świat drugiego dziecka aktorki. Zobacz: Anna Mucha urodziła. Pokazała zdjęcia noworodka "Party" przyjrzy się także kulisom nowych kontraktów Weroniki Rosati i Anny Lewandowskiej . Zarówno aktorka, jak i żona Roberta Lewandowskiego związały się ze światowymi markami, a kampanie z ich udziałem będziemy mogli podziwiać już niebawem. Zobacz: Anna Lewandowska w kampanii międzynarodowego giganta Nie zabraknie również najgorętszego ostatnio tematu czyli romansu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana . Dlaczego Perfekcyjna Pani Domu ukrywa związek? Jak naprawdę wygląda ich relacja? Odpowiedzi na te pytania już w najnowszym numerze magazynu. Zobacz: Majdan na spacerze z Rozenek i jej dziećmi. Te zdjęcia mówią wszystko "Party" w sprzedaży od jutra, za jedyne 1,99 złotych. Ciężarna Anna Mucha u Kuby Wojewódzkiego:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner