Małgorzata Rozenek w ciąży - jak wygląda?

Małgorzata Rozenek martwi się o ciążę z powodu smogu: "Rozmawiałam o tym z moim lekarzem prowadzącym"

Małgorzata Rozenek w ciąży - jak wygląda?

Małgorzata Rozenek jest aktualnie w trzeciej ciąży i chętnie dzieli się z obserwatorami zdjęciami z okresu oczekiwań na wymarzonego członka rodziny. Gwiazda TVN nigdy nie ukrywała, że zmagała się z problemem niepłodności i bardzo długo starała się o dziecko. W końcu marzenia się spełniły, a Małgosia uważa, że to jej własny cud. Okres oczekiwania na dziecko to nie tylko radość ale również troska i dbałość o swoje zdrowie. Niestety zanieczyszczone powietrze tego nie ułatwia.  Małgorzata przerażona jest jakością powietrza w Warszawie i postanowiła skonsultować się z lekarzem prowadzącym jej ciążę. 

Zobacz także: "Radosław oszalał ze szczęścia" Małgorzata Rozenek zdradziła, jak walczyła o ciążę!

Ciężarna Małgorzata Rozenek ostrzega przed smogiem

Smog jest dużym problemem, z którym musimy zmagać się w tych czasach. Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że przez to obawia się o zdrowie swoje i swojego dziecka, które nosi pod sercem. Postanowiła swoimi obawami oraz poradami, które otrzymała od lekarza podzielić się również ze swoimi obserwatorkami: 

Słuchajcie dziewczyny, bardzo uważajcie dzisiaj na straszny smog. Ja rozmawiałam dzisiaj z moim lekarzem prowadzącym. Normy zanieczyszczenia powietrza dzisiaj w całej Polsce a szczególnie w Małopolsce i na Śląsku przekraczają o kilkaset procent, w przypadku Warszawy i ponad tysiąc procent w przypadku Małopolski i Śląska. To jest tak, że my w ciąży naprawdę musimy zwracać uwagę na jakość powietrza i jeżeli jest taka pogoda jaka jest, to musimy ograniczać wychodzenie na dwór, co więcej musimy ograniczać to wychodzenie z małymi dziećmi. - powiedziała na swoim Instastory

Lekarz prowadzący zalecił Małgosi, aby codziennie sprawdzała tabele z jakością powietrza, aby mogła oszacować czy pomysł na długie wyjście z domu będzie odpowiedni: 

I ważne jest, żeby sprawdzać, mnie tego nauczył mój lekarz, ja tego nie wiedziałam, te tabele czystości powietrza i gdy dzisiaj zobaczyłam wynik, to bardzo się załamałam, a już nie mówię o mieszkankach Małopolski czy Śląska. Więc dzisiaj żadnych długich spacerów ani nic, bo to nie jest zdrowe. 

W końcu dbałość o zdrowie, nie tylko w okresie ciąży, jest bardzo ważne! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek cieszy się pierwszymi ruchami dziecka: "Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście"

Małgorzata Rozenek ostrzega przed smogiem. Sama zasięgnęła rad u swojego lekarza prowadzącego. 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na spacerze z psami

Małgorzata Rozenek jest w trzeciej ciąży, jej dziecko przyjdzie na świat już za kilka miesięcy. 

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Julia Wieniawa o przegranej: "Nie jestem idiotką, czytam te komentarze! Spodziewałam się tego"

zobacz 02:53