Małgorzata Rozenek w nietypowej stylizacji
TYLKO U NAS

Małgorzata Rozenek-Majdan myśli o adopcji dziecka? Zobaczcie, co powiedziała magazynowi "Flesz"!

Małgorzata Rozenek w nietypowej stylizacji

Starają się o dziecko już od dawna. Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan nie ukrywają, że korzystają z metody in vitro i że mają za sobą już dwie nieudane próby.

Za pierwszym razem z Radkiem, gdy się ostatecznie nie powiodło, jakoś to przeżyliśmy. Ale za drugim było nam już naprawdę bardzo ciężko” - przyznała ostatnio Małgorzata w wywiadzie dla portalu Gazeta.pl.

Dodała, że choć oboje są zdeterminowani, powoli tracą nadzieję.

Czasem trzeba potrafić powiedzieć sobie „stop”. Pamiętać, że chodzi o dziecko, które jeszcze musisz mieć siłę wychować. Poświęcić mu czas i energię. My z Radziem co prawda nie czujemy naszego wieku, żyjemy zdrowo, ale zdecydowaliśmy, że dajemy sobie jeszcze dwie próby. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy” - powiedziała gwiazda.

Majdanowie wierzą, że nawet jeśli walka o ciążę okaże się przegrana, uda im się jednak zostać rodzicami. „Flesz” dowiedział się, że… rozważają adopcję!

Nie wykluczamy tego. Na razie wykorzystujemy jeszcze możliwości, które daje medycyna. Jednak jeśli nam się nie uda, w przyszłym roku pomyślimy o adopcji. Uważam, że to najwyższa forma macierzyńskiej miłości – mówi Rozenek-Majdan.

Małgorzata i Radosław już dowiadywali się, jak przebiega proces adopcyjny.

To nie jest prosta droga, bo w Polsce potencjalnym rodzicom są stawiane niesłychanie wysokie wymagania. Ale to nas nie zniechęca. Na pewno nie myślimy o niemowlaku. Chcielibyśmy, żeby to było starsze dziecko – mówi gwiazda.

Może tym razem dziewczynka?

 

Małgorzata Rozenek w brązowym swetrze

 

Małgorzata Rozenek w jasnej stylizacji z pieskami
Instagram

Przeładuj

TYLKO U NAS: Chris z "Hotelu Paradise" i jego ukochana Monika chcą wziąć ślub! "Stworzymy prawdziwą rodzinę"

zobacz 01:48