Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylatują kręcić wspólny program

Małgorzata Rozenek-Majdan ujawnia kulisy swojego nowego show! "To był hardcore!"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wylatują kręcić wspólny program

Od sierpnia Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan żyją na walizkach. Odwiedzili trzy kontynenty i dziewięć krajów, gdzie nakręcili kilka odcinków nowego show. „Czegoś takiego jeszcze nie było w telewizji!”, zapewniali do tej pory dziennikarzy, ale nie chcieli ujawniać szczegółów. Magazyn „Party" właśnie je ujawnił!

 

Zobacz: Nie mieści Ci się nic do torby? Wykorzystaj patent Rozenek i miej ze sobą... dwie! :) Ceny? Jedna droższa od drugiej ZDJĘCIA

 

Program będzie nosił tytuł „Iron Majdan” i będzie sprawdzianem ich wytrzymałości oraz zaradności. Za każdym razem dopiero przed wylotem dowiadują się, dokąd lecą. Ich zadaniem jest spotkanie wyjątkowego człowieka i posmakowanie tego, jak żyje na co dzień. Małgorzata i Radosław przejmą na jakiś czas obowiązki takiej osoby. Para będzie musiała np. zaganiać bydło na ranczo albo wypływać kutrem o świcie na połów ryb.

To był hardcore! – przyznają oboje. Mnóstwo momentów kryzysowych, bo dostawaliśmy bardziej ekstremalne zadania niż w „Azja Expressie”. Po tym jednak jesteśmy już pewni, że możemy na siebie liczyć w kadej sytuacji – dodają.

Zobacz: Małgorzata Rozenek właśnie pokazała kurtkę, która... zawstydza wszystkie kurtki

 

Iron Majdan z Rozenek i Majdanem. Będziecie oglądać?

Program „Iron Majdan” pojawi się na antenie TVN wiosną. Jego formułę wymyślono specjalnie dla Małgorzaty i Radka. Jest to jedna z najdroższych produkcji TVN. Czego nowego dowiemy się o Majdanach? Tego na przykład, że po tych podróżach zostali wegetarianami! Odpowiedź „dlaczego?”– pojawi się dopiero w programie! Zdjęcia z kulisów programu w najnowszym numerze „Party".

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek w puchówce z sieciówki! Kosztuje 200 złotych, a wygląda jak od projektanta!

 

Party Piraci z Karaibów
Mat. prasowe

 

Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż uwilebiają wyzwania! W nowym programie będzie ich mnóstwo.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan
Instagram

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33