Garnitury wróciły do łask i pokochały je gwiazdy! Noszą je zarówno na codzienne wyjścia, jak i podczas wieczornych imprez. Do fanek damskich garniturów należą Małgorzata Rozenek i Katarzyna Zielińska. Obie gwiazdy wybrały ten sam garnitur w błękitnym kolorze, ale założyły go na zupełnie inne wydarzenia i co najważniejsze, o różnych porach roku. Zielińska zaprezentowała się w modnym garniturze latem, a Rozenek założyła garnitur z modnymi spodniami culotte do jesiennej stylizacji. Która z gwiazd wygląda lepiej w modnym garniturze?

 

Zobacz: O ciąży Małgorzaty Rozenek mówi się od tygodni. Zapytaliśmy o jej rodzinę, a ona nagle... 

 

Małgorzata Rozenek-Majdan założyła błękitny garnitur na jeden z wywiadów w DDTVN. Zestawiła go ze szpilkami w tym samym kolorze i ciepłym golfem. Jedynym akcentem kolorystycznym tej monochromatycznej stylizacji jest kolorowa torebka. Uważacie, że jest to odpowiednia stylizacja na jesień?

 

Katarzyna Zielińska błękitny garnitur wybrała na jedną z premier, na których pojawiła się latem. Założyła do niego delikatną białą bluzkę, białe sandałki z transparentnym paskiem i fioletową torebkę. Trzeba przyznać, że oversizowa marynarka i spodnie culotte w tym wydaniu prezentują się rewelacyjnie. Jak Wam się podoba look aktorki?