Małgorzata Rozenek
East News

Małgorzata Rozenek podzieliła się radosną nowiną. Jej najnowsze zdjęcia zdradzają, że ma powody do świętowania!

Małgorzata Rozenek
East News

Ostatnio Małgorzata Rozenek przechodziła bardzo ciężkie chwile. Każdy miłośnik zwierząt, który traktuje swojego pupila jak członka rodziny ją zrozumie. Małgorzata Rozenek walczyła bowiem o życie Marinaki, swojego pieska rasy francuski buldog. 

Jak zdradziła na swoim profilu na Instagramie, musiała przerwać swoje ferie, by być z Marianką, którze przechodziła bardzo poważną operację. Teraz wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek ma powody do radości - jej pupil wraca do zdrowia!

Małgorzata Rozenek z rodziną u weterynarza

Ostatnio Małogrzata Rozenek podzieliła się radosną nowiną na Instagramie.  Gwiazda przyznała, że Marianna się nie poddaje i dzielnie walczy o swoje życie. 

Marianna się nie poddaje 💪🏻😄 jest lepiej, choć ciągle daleko do ideału. Kolejne badania (dziś usg) pokazują, że z Marianki jest twardy zawodnik i tak łatwo, to ona się nie podda😄 jeszcze długa droga przed nami, ale razem raźniej 😄 jedno jest pewne: nie nudzimy się - napisała Małgorzata Rozenek.

 

 

Wszystko wskazuje również na to, że pupil Małgorzaty Rozenek mógł wreszcie opuścić klinikę weterynaryjną i pojechać do domu. Gwiazda wraz z rodziną i buldogami została bowiem przyłapana w drodze od weterynarza. Marianka ma się już całkiem nieźle - o własnych siłach szła do samochodu. 

 

Marianna opuściła klinikę i wreszcie pojechała do domu!

Małgorzata Rozenek

Cała rodzina przyjechała po Mariannę

Małgorzata Rozenek

Pupil Małgorzaty Rozenek jest już w lepszej formie

Małgorzata Rozenek

Zobacz także: "Nasza Marianka walczy o życie" Małgorzata Rozenek przechodzi bardzo ciężkie chwile, musiała przerwać ferie

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59