Małgorzata Rozenek
East News

Ostatnio Małgorzata Rozenek przechodziła bardzo ciężkie chwile. Każdy miłośnik zwierząt, który traktuje swojego pupila jak członka rodziny ją zrozumie. Małgorzata Rozenek walczyła bowiem o życie Marinaki, swojego pieska rasy francuski buldog. 

Jak zdradziła na swoim profilu na Instagramie, musiała przerwać swoje ferie, by być z Marianką, którze przechodziła bardzo poważną operację. Teraz wszystko wskazuje na to, że Małgorzata Rozenek ma powody do radości - jej pupil wraca do zdrowia!

Małgorzata Rozenek z rodziną u weterynarza

Ostatnio Małogrzata Rozenek podzieliła się radosną nowiną na Instagramie.  Gwiazda przyznała, że Marianna się nie poddaje i dzielnie walczy o swoje życie. 

Marianna się nie poddaje 💪🏻😄 jest lepiej, choć ciągle daleko do ideału. Kolejne badania (dziś usg) pokazują, że z Marianki jest twardy zawodnik i tak łatwo, to ona się nie podda😄 jeszcze długa droga przed nami, ale razem raźniej 😄 jedno jest pewne: nie nudzimy się - napisała Małgorzata Rozenek.

 

 

Wszystko wskazuje również na to, że pupil Małgorzaty Rozenek mógł wreszcie opuścić klinikę weterynaryjną i pojechać do domu. Gwiazda wraz z rodziną i buldogami została bowiem przyłapana w drodze od weterynarza. Marianka ma się już całkiem nieźle - o własnych siłach szła do samochodu. 

 

Marianna opuściła klinikę i wreszcie pojechała do domu!

Małgorzata Rozenek

Cała rodzina przyjechała po Mariannę

Małgorzata Rozenek

Pupil Małgorzaty Rozenek jest już w lepszej formie

Małgorzata Rozenek

Zobacz także: "Nasza Marianka walczy o życie" Małgorzata Rozenek przechodzi bardzo ciężkie chwile, musiała przerwać ferie

 

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek