Małgorzata Rozenek z psami
Instagram

Małgorzata Rozenek-Majdan od kilku dni walczy o zdrowie i życie jednego ze swoich pupili. Marianka, buldog francuski, którego adoptowali Majdanowie, walczy z ciężką chorobą. Małgosia i Radek, gdy tylko się o tym dowiedzieli, skrócili swój wyjazd i wrócili do Warszawy. Znaleźli najlepszych specjalistów, którzy dzień i noc walczyli o życie Marianki. Choć sytuacja nie jest jeszcze ustabilizowana, pojawiła się nadzieja. 

Małgorzata Rozenek-Majdan dba o swojego chorego psa

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazywała na swoim Instagramie kulisy walki o zdrowie Marianki. Na opublikowanych przez nią zdjęciach widać, jak wraz z synami leży na podłodze i czekała na koniec operacji. 

- Marianka ma za sobą tomografię komputerową i bardzo skomplikowaną operację na otwartym kręgosłupie. Ciągle przebywa w szpitalu, bo bierze leki dopuszczone tylko do obiegu zamkniętego, szpitalnego. To jest dla nas najtrudniejsze. Zostawić ją samą w szpitalnym kojcu😢😢😢 (...) Nasza Marianka ma słabe rokowania. Wiec trzymajcie za nią kciuki ❤️ 🙏❤️ - pisała jeszcze niedawno Małgorzata Rozenek.

Na szczęście wygląda na to, że najgorsze jest już za nimi. Małgorzata Rozenek napisała na Instagramie, że Marianka wróciła już do domu.

Marianna się nie poddaje jest lepiej, choć ciągle daleko do ideału. Kolejne badania (dziś usg) pokazują, że z Marianki jest twardy zawodnik i tak łatwo, to ona się nie podda jeszcze długa droga przed nami, ale razem raźniej. Jedno jest pewne: nie nudzimy się  - napisała Rozenek.

Gwiazda robi teraz wszystko, aby zapewnić komfort swojemu choremu pieskowi. Podobno zainwestowała już nawet w specjalistyczny wózek inwalidzki, który miał kosztować aż tysiąc złotych!

Małgosia zrobi wszystko, by ratować Mariankę. Znalazła najlepszy wózek inwalidzki, jaki był na rynku. Dzięki niemu piesek będzie mógł teraz wygodnie spacerować - zdradza informator "Faktu". 

Trzymamy kciuki za Mariankę!

Majdanowie otoczyli swojego pupila szczególną opieką

Zobacz także: Małgorzata Rozenek została twarzą marki dla dzieci, a fani myślą, że jest w ciąży! Odpowiedziała wymownym zdjęciem

Więcej na temat Małgorzata Rozenek-Majdan