Małgorzata Rozenek wraca do formy w trybie ekspresowym
Instagram

Małgorzata Rozenek korzysta z zabiegów odchudzających po ciąży.  Fanki: "Dobrze, że pokazuje iż cudów nie ma"

Małgorzata Rozenek wraca do formy w trybie ekspresowym
Instagram

Małgorzata Rozenek rozpoczęła proces powracania do formy sprzed ciąży. W zeszłym tygodniu wykonała już pierwsze treningi pod okiem trenerki personalnej. "Perfekcyjna" mama nie ukrywa, że podczas trzeciej ciąży przytyła ponad 20 kg, chociaż pierwsze 8 udało jej się już zgubić. Oprócz ćwiczeń korzysta także z zabiegów wyszczuplających. 

Bo szczęściu trzeba pomóc - mówi bez ogródek 

Jakim zabiegom się poddała i czy faktycznie są jej potrzebne? Małgorzata Rozenek zdradziła szczegóły i pokazała, jak ponad miesiąc po porodzie wygląda jej ciało. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała nagi brzuch miesiąc po porodzie! Teraz już wiadomo, jak naprawdę wygląda brzuch po 3 ciążach

Tak Małgorzata Rozenek wraca do formy po porodzie. Korzysta z zabiegów odchudzających

Małgorzata Rozenek jest szczęśliwą mamą trzech synów. Najmłodszy z nich urodził się nieco ponad miesiąc temu. Gwiazda TVN nie ukrywa, że tęskni za swoją figurą sprzed trzeciej ciąży, dlatego rozpoczęła już przygotowania do formy. Oprócz regularnych ćwiczeń korzysta również z zabiegów odchudzających, co zrelacjonowała na swoim profilu na Instagramie: 

Bo szczęściu czasem trzeba pomóc 😁 onda 🧚‍♀️ a teraz do Henia🍼

Onda, czyli zabieg, z którego postanowiła skorzystać Małgorzata Rozenek ma na celu zredukowanie tkanki tłuszczowej oraz wyszczuplenie i wygładzenie ciała a także wyeliminowanie celullitu np. na brzuchu. Jednak to dość droga przyjemność. Za jednorazową sesję trzeba zapłacić w okolicach od 1200 zł. 

Fanki Małgorzaty Rozenek doceniają ją za szczerość, że w powrocie do formy korzysta nie tylko z ćwiczeń ale również zabiegów, czego nie ukrywa: 

- Przynajmniej jest Pani naturalna i to jest super, nie zakrywa się Pani powrotem fit do formy po 5 dniach od porodu, gdzie inne matki płaczą wtedy do lustra. pokazuje Pani fajne sposoby. EXTRAAAA ❤️❤️❤️ I BUZIAKI DLA HENIA 💪
- Ale dobrze, że pokazuje iż cudów nie ma. I jak za 4 m-ce będzie laska to nie dzięki naturze tylko ciężkiej pracy z trenerka, zabiegom i zapewne żarcia z Lidla też nie je.
- Pani Gosiu jak na kobietę po ciąży wygląda Pani super. Jak da się pomóc skórze to trzeba to robić ☺️ 

Zgadzacie się? 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała niedoskonałą figurę po ciąży. Zdradziła też, ile już udało jej się zrzucić

Małgorzata Rozenek korzysta z zabiegów wyszczuplających. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

W zeszłym tygodniu poinformowała, że powoli rozpoczyna walkę o powrót do formy sprzed ciąży. Rozpoczęła intensywne treningi pod okiem trenerki. 

Małgorzata Rozenek
Instagram

Małgorzata Rozenek nie ukrywa, że oprócz treningów korzysta również z zabiegów. To dobrze, że o tym mówi? Szczęśliwa mama przyznała, że w trzeciej ciąży przytyła ponad 20 kg. Po urodzeniu Henia wciąż zostało jej 12 nadprogramowych kilogramów. Małgorzata Rozenek zamierza powoli wracać do formy nie nakładając na siebie żadnej presji. 

Małgorzata Rozenek w spódnicy z Zary za niecałe 100 zł

 

Więcej na temat Małgorzata Rozenek
Przeładuj

Życie serialowej babci z "rodzinki.pl" Haliny Skoczyńskiej było pełne dramatów: "W wieku 30 lat uciekłam grabarzowi spod łopaty"

zobacz 02:05