Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali już imię dla dziecka! "Podoba nam się geneza tego imienia"

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w ambasadzie USA

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan zostali rodzicami - ich syn przyszedł na świat 10 czerwca 2020 roku. Jakiś czas temu Rozenek wyjawiła w rozmowie z "Dzień dobry TVN", że imię dla potomka zostało już wybrane! Gwiazda zdradziła również, dlaczego wolała po raz kolejny zostać mamą chłopca, a nie dziewczynki. 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek pokazała spory ciążowy brzuch! "To już połowa!"

Małgorzata Rozenek o ciąży i imieniu dla dziecka

Dla Małgorzaty Rozenek trzecie dziecko jest prawdziwym spełnieniem marzeń. Gwiazda długo walczyła z problemami, przez które nie mogła zajść w ciążę, a także jej utrzymać. Kilka tygodni temu w szczerym wywiadzie z Agatą Młynarską, Małgorzata Rozenek wyznała, że poroniła ciążę bliźniaczą w 11. tygodniu. To był prawdziwy cios, z którym gwiazda długo nie mogła sobie poradzić. Na szczęście  wszystkie trudne chwile są już za Radosławem Majdanem i jego partnerką bowiem jak wiadomo, para właśnie została rodzicami!

Ostatnio przyszła mama wyjawiła w rozmowie z "Dzień Dobry TVN"  szczegóły dotyczące trzeciej ciąży. Gwiazda na szczęście przez cały jej okres czuła się bardzo dobrze i wspólnie z mężem przeżywa jedną z najbardziej wyjątkowych chwil w ich życiu. Jak wiadomo Małgorzata Rozenek ma dwóch synów z poprzedniego małżeństwa, dlatego wiele osób życzyło jej i obecnemu mężowi dziewczynki! Jednak jak przyznała sama przyszła mama, ona jednak marzyła o kolejnym chłopcu!

Wszyscy nam zawsze życzyli dziewczynki. Myślałam: dlaczego? Ja nie wiem, czy byłabym dobrą mamą dla dziewczynki. Może tez dlatego, że nigdy jej nie miałam. Ja marzyłam o chłopcu - wyznała Małgorzata Rozenek "Dzień Dobry TVN".

Małgorzata Rozenek zdradziła również, że imię dla trzeciego synka zostało już dawno wybrane! Na razie jednak nie zostało ono przez nich ujawnione, ale już wiadomo, że będzie tradycyjne. 

Jest tradycyjne. [...] Wiedzieliśmy, że jeśli kiedykolwiek byłby chłopak, to właśnie o takim imieniu. Nie jest to imię po członku rodziny, ale bardzo podoba nam się geneza tego imienia i jego brzmienie - powiedziała gwiazda.

Jak myślicie, jakie imię wybrali dla swojego synka Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan? My już nie możemy się doczekać, aby je poznać!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan kupują wyprawkę dla dziecka

Świeżo upieczonej (już po raz trzeci!) mamie życzymy oczywiście dużo zdrowia i siły! 

Małgorzata Rozenek w różowym płaszczu

 

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43