Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę na pierwszą rocznicę ślubu?
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę z okazji pierwszej rocznicy ślubu. Wydadzą fortunę!

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę na pierwszą rocznicę ślubu?
Instagram

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan szykują wielką imprezę z okazji pierwszej rocznicy ślubu! Według doniesień "Super Expressu" para zamierza zaprosić aż 200 osób do jednego z warszawskich klubów nocnych, gdzie wynajęli dach z którego będą mogli podziwiać panoramę całej Warszawy. Tabloid twierdzi, że za zorganizowanie imprezy Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan mogą zapłacić aż... pół miliona złotych! 

Zbliża się pierwsza rocznica ślubu Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana

Dokładnie 10 września 2016 roku odbył się piękny ślub Małgorzaty Rozenek i Radosława Majdana. Uroczystość odbyła się wówczas w Konstancinie Jeziornej pod Warszawą. Na weselu pojawiły się prawdziwe tłumy gości, a wśród nich wiele gwiazd. Teraz zbliża się pierwsza rocznica ślubu Rozenek i Majdana. Gwiazda TVN w rozmowie z "Super Expressem" przyznała, że ma już pewien plan, jak uczcić rok małżeństwa. 

To ważne wydarzenie dla nas, ale chciałabym, aby inni cieszyli się razem z nami. Marzy mi się, żeby było hucznie i wesoło. To był dla nas bardzo szczęśliwy rok i warto byłoby to wszystko uczcić. Mam już pewien zamysł, ale organizację wszystkiego powierzę jednak mojemu agentowi, bo sama jestem zajęta projektami telewizyjnymi- przyznała gwiazda. 

Według informacji tabloidu, Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą świętować swoją rocznicę ślubu razem ze swoimi gośćmi w jednym z modnych klubów w Warszawie. 

Goście będą się bawili w przepięknym miejscu, z którego roztacza się wyjątkowy widok na całą Warszawę. Wszystko wymyśliła Małgosia. Będą lały się luksusowe drinki, whisky, szampan. Goście zostaną uraczeni najwyższej klasy cateringiem, małymi przekąskami, ciastami od samej Magdy Gessler- zapewnia informator tabloidu.

Szykuje się więc wielka impreza! 

Zobacz także: Małgorzata Rozenek-Majdan wygrała w sądzie z Kubą Wojewódzkim! Wiemy, ile zapłaci znany showman

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan już wkrótce będą świętować pierwszą rocznicę ślubu.

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan

Z tej okazji para zamierza wyprawić wielką imprezę.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na lotnisku

Przeładuj

Czy nowy Quebonafide podoba się Natalii Szroeder? Piosenkarka zdobyła się na szczere wyznanie

zobacz 01:33