Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan o planowaniu dzieci

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan pobrali się 10 września, ale wcześniej udzielili wywiadu o swojej miłości w magazynie "Viva!". Para zdradziła w nim, że po ślubie planują wspólne dziecko! Małgosia i Radosław są gotowi na to, by spróbować powiększyć rodzinę!

 

Małgorzata Rozenek i Radek Majdan będą mieli dziecko?! 

- Kiedy się zaręczaliśmy, wszyscy zaczęli pytać nas o ślub. Teraz będą pytać o dzieci - powiedziała w wywiadzie Małgorzata Rozenek-Majdan.

- Nie chcę składać żadnej deklaracji. Ale wcześniej nie wyobrażałem sobie, że mógłbym wziąć za kogoś odpowiedzialność. Dziś jestem tego pewien. Idę w kierunku powiększenia rodziny.

Pani też idzie? - zapytał Rozenek dziennikarz Roman Praszyński.
- Ja też. Bo ja idę wszędzie tam, gdzie idzie Radosław.

Na pewno nie będzie to najłatwiejsze zadanie w przypadku Małgosi i Radosława Majdana, ponieważ dwóch synów Małgorzaty Rozenek z poprzedniego związku z Jackiem Rozenkiem - Staś i Tadeusz - urodziło się dzięki zabiegom in vitro. Ale przecież jeśli marzą o dzieciach, z pewnością zrobią wszystko, żeby udało im się spełnić to pragnienie :-) I trzymamy za nich kciuki, bo z pewnością ich dzieci będą śliczne!

Zobacz także: Małgorzata Rozenek - Nie taka perfekcyjna…

 

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan są ze sobą od 3 lat. Oboje twierdzą, że to była miłość od pierwszego wejrzenia.

Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek, śluby gwiazd
Edipresse

 

Małgorzata Rozenek ma dwóch synów: 10-letniego Stasia i 6-letniego Tadeusza, teraz Radosław Majdan będzie dla nich ojczymem.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan

 

Małgosia Rozenek i Radosław Majdan po ślubie chcą powiększyć rodzinę.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan