Wybieramy stylową parę! Nie jest tajemnicą, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan uwielbiają modę i interesują się trendami. Właśnie dlatego zawsze wyglądają stylowo i mają świetnie dopasowane looki. Okazuje się jednak, że mają sporą modową konkurencję w postaci uczestników show "Ameryka Express" - duetu Fit Lovers, czyli Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz. Zdecydujcie, która para jest bardziej stylowa! Zobaczcie więcej poniżej. 

 

Śmiało możemy powiedzieć, że Małgorzata Rozenek i Radek Majdan są jedną z najbardziej stylowych par polskiego show-biznesu. Zawsze eleganccy z idealnie dopasowanymi lookami zarówno do siebie, jak i do okazji. Jeszcze nigdy nie zdarzyło im się zaliczyć modowej wpadki! Tym razem Małgosia została przyłapana w modne pilotce, czarnej spódnicy z falbaną i białej koszuli. Do tego dobrała najmodniejszy fason kozaków. Radek z kolei postawił na czarny golf, granatowy prosty płaszcz i szare spodnie w kant. 

 

Zobacz: Sportowa Lewandowska, elegancka Rozenek, a może Manowska cała w trendach? Wybierz najlepszą stylizację tygodnia!

 

 

Duet Fit Lovers, czyli Mateusz Janusz i Pamela Stefanowicz, jest zdecydowanie bardziej ekstrawagancki. Para nie boi się odważnych wzorów i kolorów. Tylko spójrzcie na ich stylizacje! Mateusz postawił na wzory od stóp niemal do głów, tak samo jak i Pamela, która wybrała imitację skóry węża w różnych kolorach. Nie da się ukryć, że nie każdy odważyłby się na takie połączenia.  Który styl bardziej wam się podoba?

 

Zobacz: Widzowie zażenowani zachowaniem uczestnika "Ameryka Express": "Agresywny i zaborczy"!