Zima nie odpuszcza i możemy cieszyć się śniegiem w większości polskich miast. Taka pogoda oczywiście nie nastraja do strojenia się, ale gwiazdy udowadniają, że nawet w pełni zimowe stylizacje świetnie wyglądają. Wystarczy spojrzeć na ostatnie looki Małgorzaty Rozenek i Natalii Siwiec, które postawiły na niemal identyczne ubrania. Która z nich wyglądała lepiej? Głosujcie i zobaczcie stylizacje poniżej!

 

Ostatnio Małgorzata Rozenek została przyłapana z rodziną na zakupach w jednym z centrów handlowych. Gwiazda miała na sobie oversize'ową puchową kurtkę, pod którą założyła szary sweter, dżinsy i moon boots, czyli kultowe już śniegowce. W tym sezonie ten model obuwia zdecydowanie wypiera popularne kiedyś Emu czy Uggs. 

 

Zobacz: Dlaczego Małgorzata Rozenek nie pojawiła się w nowym spocie TVN? Wiemy!

 

Look Natalii Siwiec też jest dowodem, że moon boots w tym sezonie zdecydowanie królują! Modelka też wybrała ten rodzaj obuwia, tylko w kolorze czarnym z białymi elementami. Do tego dobrała legginsy we wzory i w podobnych kolorach, a także oversize'ową białą kurtkę marki MMC. Która gwiazda wyglądała lepiej?

 

Zobacz: Natalia Siwiec wyjechała bez córki na wakacje. Fani w szoku, a odpowiedź gwiazdy nie spodoba się Instamatkom!