Śluby roku 2016 za nami! Odbyły się kolejno 26 sierpnia, kiedy ślub wzięli Agnieszka i Piotr Woźniakowie-Starakowie oraz 10 września, kiedy sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan. Oba wystawne, oba planowane od ponad roku i wyczekiwane przez wszystkich. Dlatego zadajemy Wam pytanie, który ślub podobał Wam się bardziej? Zagraniczny w pięknym weneckim pałacu Agnieszki i Piotra? Czy może polski, tradycyjny w gronie przyjaciół oraz ukrywania się przed mediami Małgosi i Radosława?

Przypomnijmy, że Agnieszka Szulim (teraz Woźniak-Starak) miała przyjęcie przedślubne, na którym pojawiła się w pierwszej ślubnej kreacji, potem na ślubie i weselu trzy inne markowe kreacje. Jej goście do ostatniej chwili nie wiedzieli, dokąd lecą na ślub i wesele, które ostatecznie odbyło się w Wenecji.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wzięli ślub w Park Cafe w Konstancin-Jeziornej. Zaprosili najbliższych znajomych w tym tych z "Azja Express". Małgosia miała w sumie przygotowanych osiem sukienek ślubnych, ale w końcu zdecydowała się na założenie trzech w ciągu całej uroczystości.

Oba śluby były drogie i pretendują do miana tego perfekcyjnego. A Wam, który ślub podobał się bardziej: Agnieszki i Piotra czy Małgosi i Radosława?

Zobacz także: Mnóstwo nowych, niepublikowanych zdjęć ze ślubu Agnieszki i Piotra Woźniaków-Staraków!

 

Agnieszka Woźniak-Starak i Piotr Woźniak-Starak w dniu ślubu w Wenecji wyglądali tak:

Agnieszka Woźniak-Stara, Piotr Woźniak-Starak

 

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w dniu ślubu wyglądali tak:

Małgorzata Rozenek, Radosław Majdan, ślub