x-news/East News

"Moi rodzice bardzo często byli wzywani do szkoły" - jakim dzieckiem była Małgosia Rozenek-Majdan?

x-news/East News

 

Małgorzata Rozenek była "Perfekcyjną panią domu", a teraz prowadzi "Projekt Lady" w TVN. Jest wzruszona widząc metamorfozy uczestniczek i cieszy się, że może uczestniczyć w procesie ich przemiany. Dziewczyny sprawiają mentorkom wiele problemów, ale... Małgosia też nie była święta w ich wieku. Gwiazda TVN wygadała się w rozmowie z "Super Expressem". Co powiedziała?

 

Zobacz: Małgorzata Rozenek straci program? Stacja TVN podjęła decyzję w sprawie jej show!

 

- W szkole, jak to uczennica szkoły baletowej, musiałam być prymuską, ale tam wszyscy są prymusami. Natomiast byłam bardzo krnąbrną osobą, pyskowałam nauczycielom, byłam prowodyrką wielu sytuacji, np. pierwszego dnia wiosny, który w Warszawie były po prostu dniem wagarowicza. Walczyłam o prawo do noszenia rozpuszczonych włosów w szkole baletowej, czego zresztą nie udało mi się wywalczyć. Dlatego moi rodzice bardzo często byli wzywani do szkoły - tłumaczy się dama Rozenek-Majdan. 

 

Wygląda na to, że Małgosia jest odpowiednią osobą na odpowiednim miejscu. Choć nie sprawiała aż tak dużych kłopotów wychowawczych jak uczestniczki jej programu, to doskonale wie, jak trafić do takich osób. Wspiera je z całego serca i potrafi z nimi rozmawiać. Dobrze wie, że każda z nich za kilka lat może być na jej miejscu. Myślicie, że w "Projekt Lady" wyrośnie nam nowa gwiazda telewizji? 

 

Zobacz także: Fryzjerki, kosmetyczki, kucharki z problemami... Kim są uczestniczki Projekt Lady 3. Kto chce być damą jak Rozenek?

 

Małgorzata Rozenek świetnie odnalazła się w roli prowadzącej "Projekt Lady" 

Projekt Lady 3
x-news.pl

Teraz przyznaje się, że sama też nie była grzeczną dziewczynką

Małgorzata Rozenek na prezentacji programu „Projekt Lady"
East News

 

Więcej na temat Magłorzata Rozenek
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43