Małgorzata Potocka zrobi rewię o życiu Dody
ONS

Małgorzata Potocka zrobi show o życiu Dody. To będzie wielka rewia! Kiedy premiera?

Małgorzata Potocka zrobi rewię o życiu Dody
ONS

Małgorzata Potocka zrobi rewię o życiu Dody! Okazuje się, że była żona Jana Nowickiego chce na deskach swojego teatru pokazać barwne życie piosenkarki. Jak donosie "Super Express", główną rolę zagra sama Doda. Artystka tuż po powrocie z Fahion Week w Paryżu ma się spotkać z Małgorzatą Potocką i ustalić szczegóły ich współpracy. Rewia o życiu Dody pojawi się na deskach teatru jeszcze w tym roku!

Na scenie będą układy taneczne. Doda będzie śpiewała swoje utwory, ale też nie zabraknie tekstu mówionego. Właśnie tworzy się scenariusz - zdradził pracownik Teatru Sabat.

Występy w Teatrze Sabat nie będą dla Dody nowością. Piosenkarka już kilka miesięcy temu zaprezentowała specjalne show z okazji 15-lecia teatru Potockiej. Rabczewska w jednym z tabloidów wyznała wówczas, że od dawna marzy o pracy w teatrze.

Moim marzeniem jest powrócić na deski teatru i stworzyć musical. To byłaby cudowna odskocznia od rockowych koncertów, która pozwoliłaby mi realizować się artystycznie - mówiła w rozmowie z Faktem.

Zapowiada się ciekawie. Wybierzecie się na rewię o życiu Dody?

 

Zobacz także: Doda na jubileuszowym występie w Teatrze Sabat! Doda na scenie, a na widowni...

 

Powstanie rewia o życiu Dody.

Małgorzata Potocka będzie współpracować z Dodą.

Więcej na temat Doda Małgorzata Potocka
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39