Wpadka Małgorzaty Potockiej na gali Viva! Najpiękniejsi

Oto najgorzej ubrana gwiazda na gali Vivy!: Małgorzata Potocka

Wpadka Małgorzaty Potockiej na gali Viva! Najpiękniejsi

Gala Viva! Najpiękniejsi pozwoliła gwiazdom pokazać się w najlepszych i najmodniejszych kreacjach polskich projektantów. Nie było się też bez modowych wpadek. Największą zdecydowanie zaliczyła Małgorzata Potocka, znana z zamiłowania do wybierania pogrążających ją stylizacji.

Aktorka nie boi się modowych eksperymentów. Uwielbia wyraziste kolory, oryginalne wzory i jedwab. Jednak rzadko kiedy udaje się jej wszystko ze sobą połączyć, przez co od kilku lat znajduje się w rankingach najgorzej ubranych gwiazd.

Na wczorajszej imprezie Potocka nie wyglądała dobrze. Różowo-beżowa kreacja z szerokim pasem w tali, swoim krojem przypominała bezę. Ponadto jej dół dodał gwieździe kilka kilogramów. Fatalnie wypadło również zestawienie sukienki z rajstopami oraz kontrastującym kolorowym naszyjnikiem i kopertówką. Wyglądało to zbyt mdło.

Myślicie, że kiedyś Małgorzata Potocka pojawi się na czerwonym dywanie przed fotoreporterami w stylizacji stosownej do jej wieku, figury i urody? Tak jak Doda czy Małgorzata Kożuchowska? Zobacz: 4 gwiazdy zachwyciły na gali Viva! Najpiękniejsi

Wpadka Małgorzaty Potockiej na gali Viva! Najpiękniejsi

Plejada gwiazd na gali Viva! Najpiękniejsi 2012:

Więcej na temat Viva! wpadki Małgorzata Potocka
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33