Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżyła chwile grozy. Mogło dojść do tragedii 

Instagram

Małgorzata Ostrowska-Królikowska opublikowała w sieci niepokojące zdjęcie. W piątkowe popołudnie doszło do niebezpiecznego incydentu na drodze. Ucierpiał jej samochód. Zdenerwowana aktorka postanowiła opublikować w sieci zdjęcie i przestrzec swoich fanów. Co się wydarzyło i czy Małgorzacie Ostrowskiej-Królikowskiej nic się nie stało? 

Zobacz także: Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeszła metamorfozę! "Myślałam, że to Rozenek"

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżyła chwile grozy. Ostrzega fanów

Małgorzata Ostrowska-Królikowska w piątkowe popołudnie miała mały incydent na drodze. Postanowiła zamieścić w sieci post, ostrzegający fanów przez ewentualnym niebezpieczeństwem. Okazuje się, że podczas jazdy samochodem na jej pojazd spadła gałąź: 

Uważajcie na spadające gałęzie. Ta wbiła się w mój samochód. - napisała na Instagramie 

Na szczęście podczas zdarzenia nie doszło do niczego poważnego, jednak taka nagła sytuacja na drodze mogła zestresować każdego kierowcę. 

Jechałam ze zdjęć z pofarbowanymi włosami i tuż przede mną spadła gałąź. Dzięki Bogu pod koła, a nie na maskę, bo byłaby masakra. Mam kawał gałęzi w zderzaku i tyle - wyjaśniła Małgorzata Ostrowska- Królikowska w rozmowie z Pudelkiem 

Pamiętajcie, aby włączając się do ruchu (nie tylko jako kierowca) być ostrożnym i uważać na siebie i innych. Czasami chwila rozproszenia może skończyć się tragicznie. 

Zobacz także: Antoni Królikowski i Małgorzata Ostrowska-Królikowska nie ukrywają radości! To ma związek z Pawłem Królikowskim

Małgorzata Ostrowska-Królikowska przeżyła chwile grozy. W jej samochód wbiła się spadająca gałąź. 

Małgorzata Ostrowska-Królikowska o niebezpieczeństwie na drodze
Instagram

Na szczęście nic poważnego się nie stało. Aktorka jednak postanowiła przestrzec internautów, opisując w sieci sytuację, która ją spotkała. 

East News

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59