East News

Małgorzata Ostrowska - Królikowska przeszła metamorfozę! Na jej głowie zagościł różowy kolor "Co za piękny kolorowy ptak"

East News

Małgorzata Ostrowska - Królikowska zamieściła na swoim Instagramie przepiękne zdjęcie. Gwiazda "Klanu" pokazała się w zupełnie nowej odsłonie - na jej głowie pojawił się różowy kolor. Fani nie mogą wyjść z zachwytu i cieszą się, że widzą aktorkę taką szczęśliwą. Zobaczcie sami. 

Zobacz także: Jan Królikowski i Joanna Jarmołowicz planują ślub! Według tygodnika, jest już po zaręczynach

Małgorzata Ostrowska - Królikowska pokazała się w nowym kolorze włosów

Dla Małgorzaty Ostrowskiej - Królikowskiej ten rok zaczął się naprawdę tragicznie. Pod koniec lutego zmarł mąż gwiazdy "Klanu", Paweł Królikowski. Aktorka oczywiście mogła w każdej sytuacji liczyć na pomoc i wsparcie swoich dzieci. Wiele ciepłych słów zostawili jej również fani, którzy obserwują jej losy za pośrednictwem Instagrama. 

Małgorzata Ostrowska - Królikowska regularnie zamieszcza posty w swoich mediach społecznościowych, dzięki czemu na bieżąco wiemy, co u niej słychać. Jej najnowsze zdjęcie wywołało mnóstwo pozytywnych emocji wśród fanów. Widzimy na nim uśmiechniętą i szczęśliwą aktorkę, która zdecydowała się na małą metamorfozę w swoim wyglądzie. 

Nowy projekt🌺mamuśka artystka😜”W”...,,#dorotaroqueplo Dobrego weekendu❤️🍀 - napisała pod zdjęciem gwiazda.

Aktorka zafarbowała włosy na różowo, a do tego założyła różową chustę na głowę oraz przepiękną tunikę w chabrowym kolorze. Ponadto pojawiło się mnóstwo dodatków w postaci kolorowego naszyjnika i grubych bransolet. Fani są zachwyceni, że widzą tak szczęśliwą Małgorzatę Ostrowską - Królikowską, a jej metamorfoza bardzo przypadła im do gustu. 

- Boziu co za piękny kolorowy ptak 😍 jest Pani wcieleniem nowoczesnego anioła 😊 cudownego dnia 🌷

- Kolorowo 👍🌻I tak trzymaj

- Pięknie Pani wygląda! Aż ciężko oderwać wzrok od tego zdjęcia i uśmiechu ❤️✨

- Pani Małgosiu do twarzy Pani w tej kolorystyce 👍👍Pozdrawiam🤗🤗

- Pięknie Pani wygląda 😍. Miłego dnia Pani Małgosiu 🤗😘 - piszą fani. 

My również jesteśmy zachwyceni! Aktorka naprawdę promienieje. Tylko spójrzcie na jej najnowsze zdjęcie! 

Wygląda jednak na to, że nie będzie to zmiana na stałe, a metamorfoza potrzebna była do nowego zawodowego projektu aktorki. Na co dzień na głowie aktorki gości piękny odcień blondu. 

 

 

Przeładuj

Pamiętacie "polskiego hydraulika"? Dziś Piotr Adamski ma 36 lat. Wiemy jak wygląda i czym się zajmuje!

zobacz 00:59