Kim jest Małgorzata Ohme? Małgorzata Ohme poprowadzi Życie od kuchni

To już pewne! Ona będzie rywalizować z Perfekcyjną Panią Domu

Kim jest Małgorzata Ohme? Małgorzata Ohme poprowadzi Życie od kuchni

Ostatnio w internecie huczało na temat nowego formatu programu poradnikowego TVP "Życie od kuchni". Ma być bezpośrednią konkurencją dla TVN-owskiej "Perfekcyjnej Pani Domu". Na giełdzie nazwisk przewijały się głównie Joanna Koroniewska i Marta Grycan. Tymczasem, ku zaskoczeniu wielu, Telewizja Polska nie postawiła na znaną celebrytkę, a uznaną w swoim zawodzie psycholożkę Małgorzatę Ohme. Taką informację podał magazyn "Party".

Prowadząca program, podobnie jak Małgorzata Rozenek, ma pomóc polskim rodzinom w rozwiązywaniu problemów. Różnica będzie jednak polegała na tym, że Ohme nie będzie zdradzała zasad szybkiego zmywania kurzu, zwieńczając efekty testem białej rękawiczki. W "Życiu od kuchni" przede wszystkim uczestnicy poprawią swoje relacje rodzinne, ale nie zabraknie też radykalnych zmian w ich... codziennym menu.

Czy pani psycholog ma szansę odnieść sukces na skalę popularności Małgorzaty Rozenek? Niewątpliwie kciuki za nią trzymać będzie Kinga Rusin, z którą Ohme przyjaźni się od wielu lat. Nie jest przecież tajemnicą, że dziennikarce nie podobają się nagłe zachwyty szefostwa nad Perfekcyjną Panią. Zobacz: "Rusin nie może patrzeć na Rozenek"

Małgorzata Ohme i Kinga Rusin są przyjaciółkami

Te zdjęcia Rozenek wyciekły kiedy stała się gwiazdą, tak samo będzie w przypadku Ohme?

Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11