Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Lewińska urodziła bliźnięta. Poród Małgorzaty Lewińskiej. Zdjęcia dzieci Małgorzaty Lewińskiej
ONS
Newsy

Lewińska urodziła bliźniaki. Pokazała zdjęcia noworodków

Znamy imiona wcześniaków

Pod koniec zeszłego roku o swojej zaawansowanej już ciąży poinformowała Małgorzata Lewińska. Aktorka zaprezentowała na jednej z imprez dość pokaźnych rozmiarów brzuszek, odwiedziła też studio "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiedziała o swoich zapatrywaniach na macierzyństwo i oczekiwaniu na bliźnięta. Przypomnijmy: Ciężarna Lewińska w DDTVN

Teraz Lewińska poinformowała za pośrednictwem swojego bloga, że pod koniec marca urodziła dwóch chłopców. Antek i Franek urodzili się jako wcześniaki w 35. tygodniu ciąży. Bliźnięta od razu trafiły do inkubatorów, a szczęśliwa mama z dziećmi musiała pozostać w szpitalu jeszcze przez niemal dwa tygodnie. Swoje wrażenia i zdjęcia noworodków również opublikowała na blogu.

Gratulujemy!

 Małgorzata Lewińska urodziła bliźnięta. Poród Małgorzaty Lewińskiej. Zdjęcia dzieci Małgorzaty Lewińskiej

Ciężarna Małgorzata Lewińska i inne gwiazdy na charytatywnej imprezie:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Małgorzata Lewińska urodzi bliźnięta
ONS
Newsy
Ciężarna Małgorzata Lewińska urodzi bliźniaki
Jakiej płci?

Ten rok w polskim show-biznesie z pewnością obfituje w gwiazdorskie śluby i prawdziwy baby boom. W najbliższych tygodniach oczekuje się rozwiązania kilku medialnych ciąż, a do grona przyszłych mam dołączyła teraz Małgorzata Lewińska . Przypomnijmy: Baby boom trwa! 42-letnia polska aktorka jest w ciąży Lewińska gościła ostatnio w studiu "Dzień Dobry TVN", aby opowiedzieć o swoim błogosławionym stanie. Aktorka ma już dwie praktycznie dorosłe córki i nie ukrywa, że obecna ciąża nie była do końca planowana, ale bardzo się z niej cieszy. Na początku rozmowy wyjawiła też, że spodziewa się... bliźniąt. Zna też ich już płeć. Tak, będę miał bliźnięta. Dwóch chłopców. Ja sobie oczywiście wmawiam, że sobie dam radę. Że dawałam sobie do tej pory radę z dziećmi to z bliźniakami też dam radę. Nie ukrywam, że liczę na duże wsparcie męża - wyznała Małgorzata. Przyszła mama jest obecnie zaangażowana w wiele projektów zawodowych i nie do końca chce z nich rezygnować, ale przyznała, że lekarze stale przestrzegają ją przed zbyt dużym wysiłkiem. Bliźniacza ciąża jest bowiem ciążą wysokiego ryzyka. Lekarze mi tylko przypominają ciągle, "czy pani wie, że ciąże bliźniacze są ciążami wysokiego ryzyka", "czy pani wie, że musi zwolnić"... Wczoraj zagrałam ostatni spektakl i obiecałam sobie, że od dzisiaj już zwalniam. Zostają tylko takie prace typu akcje, spotkania, które nie wymagają takiego spięcia jak występy na scenie czy premiery - dodała. Małgorzacie Lewińskiej gratulujemy. Podwójnie! Zobacz: Mucha półtora miesiąca przed porodem wciąż pracuje Ciężarna Małgorzata Lewińska i inne gwiazdy na charytatywnej imprezie:

Małgorzata Lewińska jest w ciąży
ONS
Newsy
Baby boom trwa! 42-letnia polska aktorka jest w ciąży
Małgorzata Lewińska pochwaliła się zaokrąglonym brzuchem

Koniec roku coraz bliżej, a baby boom wciąż trwa. Właśnie o swoim błogosławionym stanie poinformowała media Małgorzata Lewińska , która w czerwcu skończyła 42 lata. Aktorka znana z kultowego serialu "Lokatorzy" na dzisiejszej akcji "Gwiazdy spieszą z pomocą Alicji Borkowskiej" chętnie pozowała do zdjęć eksponując swój pokaźny ciążowy brzuszek. Nie wiadomo w którym miesiącu ciąży jest Lewińska . Przypomnijmy, że aktorka jest matką dwóch córek, Nastki oraz Heleny. AfterParty.pl gratuluje!

Małgorzata Lewińska w DDTVN
tvn
Newsy
Tego jeszcze nie było! Lewińska zabrała noworodki do studia "DDTVN"
Nie za wcześnie?

Pod koniec ubiegłego roku dotarła do nas informacja, że aktorka serialowa Małgorzata Lewińska jest w ciąży. Jeszcze większe zdziwienie wywołała informacja, że jest to ciąża bliźniacza. Lewińska przy każdej możliwej okazji chwaliła się swoim odmiennym stanem - nawet po porodzie wstawiła zdjęcie swoich pociech do sieci. Przypomnijmy: Małgorzata Lewińska pokazała zdjęcia dzieci chwilę po porodzie   Dziś po raz kolejny mieliśmy okazję zobaczyć jak wyglądają dzieci Lewińskiej, bowiem zdecydowała się ona na rzadki krok jak na polskie realia - zabrała bliźniaków do studia "Dzień dobry TVN", gdzie opowiedziała jak radzi sobie z byciem mamą. 2-miesięczne maleństwa dobrze zniosły zmianę otoczenia - przez prawie całą wizytę grzecznie sobie drzemały - choć na początku nie odbyło się bez sceny płaczu.  Trzeba przyznać, że to naprawdę słodki widok. Nie wiemy tylko czy nie za wcześnie maluchy zadebiutowały w telewizji. Zobacz: Małgorzata Lewińska zdradza szczegóły swojej ciąży   Magda Modra wyprawiła wielkie przyjęcie przed porodem:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner