Małgorzata Leitner została nową menadżerką Dody

Kim jest nowa menadżerka Dody?

Małgorzata Leitner została nową menadżerką Dody

Doda od jakiegoś czasu zmienia swoich menadżerów jak rękawiczki. Śledząc karierę piosenkarki można dojść do wniosku, że najlepiej współpracowało się jej z Mają Sablewską. To właśnie wtedy wokalistka zmieniła swój styl i odnosiła największe, jak do tej pory sukcesy. Ostatnio o interesy Rabczewskiej dbali mężczyźni. Jednak po rozstaniu ze Zbyszkiem Niedziałkiem, Doda ponownie postanowiła powierzyć swój los kobiecie.

Jak poinformował "Fakt" nową menadżerką Dody została Małgorzata Leitner (zweryfikowaliśmy i potwierdzamy). Bizneswomen znakomicie zna się na dbaniu o interesy gwiazd, zarówno w kraju jak i zagranicą czego dowodem są sukcesy jej podopiecznych: Joanny Krupy i top modelki Kasi Struss.

Po tym jak wyciekła informacja, że Leitner będzie opiekowała się Dodą, pojawiło się wiele głosów niewierzących w tę współpracę. Wokalistka lubi skupiać na sobie całą uwagę, dlatego kilka lat temu zrezygnowała z Sablewskiej, gdy ta zaczęła opiekować się Mariną Łuczenko. Z drugiej strony nowa menadżerka Doroty Rabczewskiej dzięki współpracy z międzynarodowymi gwiazdami, ma szereg kontaktów z wpływowymi ludźmi i być może dzięki nim wypromuje Dodę za granicą. A jak faktycznie potoczą się losy obu pań, to już czas pokaże. W każdym razie trzymamy kciuki za tę współpracę!


Doda i Małgorzata Leitner przyłapane przez paparazzich:

Więcej na temat Doda Małgorzata Leitner
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04