Syn Małgorzaty Kożuchowskiej Jan Wróblewski
ONS

Kożuchowska zabiera syna na plan serialu. Cała ekipa jest postawiona na baczność

Syn Małgorzaty Kożuchowskiej Jan Wróblewski
ONS

Małgorzata Kożuchowska kilka miesięcy po urodzeniu syna, Jasia Franciszka, wróciła do pracy. Na razie musi koncentruje się głównie na dwóch serialach: "rodzinka.pl" oraz "Prawo Agaty". Na potrzeby hit TVN musiała przejść małą metamorfozę. Przypomnijmy: Kożuchowska pracuje nawet w sobotę. Na potrzeby serialu wróciła do swojej ulubionej fryzury

Wiele osób zastanawia się, czy gwiazda zabiera na plan swojego małego synka. Kożuchowska w rozmowie z "Pytanie na śniadanie" zdradziła, że producenci zadbali o doskonałe warunki dla Jasia, a ona sama czuwa nad tym, żeby nigdy mu nic nie zabrakło. Zwłaszcza, że do tej pory karmi piersią:

Myślę, że on zda sobie sprawę z tego, jak to wyglądało dopiero jak dorośnie, za parę lat. Teraz nie jest świadomy i najważniejsze teraz jest to, że jest mama, że jest catering 24 na dobę, ciepło i sucho i to jest najważniejsze - mówi


Przyznała również, że choć wolałaby spędzać czas tylko z synkiem, cieszy się z powrotu na plan zwłaszcza ze względu na innych aktorów:

Nie płaczę z tego powodu, bawimy się świetnie i cieszę się, że mogę się znowu zobaczyć z chłopakami - mówi


Czekacie na nowe odcinki?

Zobacz: Korwin Piotrowska gorzko o Kożuchowskiej: Zmarnowała najlepsze lata na nalewanie zupyMałgorzata Kożuchowska z synem i mężem w drodze do Kościoła:

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36