Pierwsze wyjście Małgorzaty Kożuchowskiej po ciąży
ONS

Kożuchowska szykuje się do pierwszego wyjścia po porodzie. Znamy datę

Pierwsze wyjście Małgorzaty Kożuchowskiej po ciąży
ONS

Małgorzata Kożuchowska, podobnie jak wiele mam w show-biznesie, nie mogła sobie pozwolić na zbyt długi urlop macierzyński. Gwiazda pierwsze tygodnie z synem spędziła w domu, ale wraz z początkiem grudnia wraca powoli do pracy. Podobno przeszła nawet na specjalną dietę, dzięki której ma odzyskać perfekcyjną figurę. Przypomnijmy: Kożuchowska chce wrócić do formy po porodzie. Wybrała szczególną dietę

Przed aktorką też pierwsze oficjalne wyjście po narodzinach dziecka. W przypadku gwiazd to zawsze duże wydarzenie - wszyscy chcą bowiem wiedzieć, jak świeżo upieczona mama prezentuje się po porodzie. Magazyny donosiły, że wielkie wyjście Małgorzaty przypadnie na 12 grudnia, ustaliliśmy jednak, iż stanie się to szybciej.

Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, Kożuchowska po raz pierwszy publicznie pojawi się już w najbliższy poniedziałek podczas akcji Szlachetnej Paczki w Pałacu Prezydenckim. Gwiazda od lat wspiera charytatywne akcje, więc taki wybór w jej przypadku absolutnie nie dziwi. W poprzednim roku gwiazdą akcji była Anna Mucha (zobacz).

Małgorzata od lat wspiera wszelkie akcje charytatywne, dlatego bez zastanowienia przyjęła zaproszenie od pana prezydenta. Gwiazda na tę okazję wybierze skromną kreację, bo w końcu najważniejsze tego wieczoru będą ubogie rodziny - mówi nam osoba pracująca przy przedsięwzięciu


Pojawieniu się Kożuchowskiej z pewnością towarzyszyć będzie ogromne zainteresowanie, co przełoży się też na promocję samej inicjatywy.

Zobacz: Kożuchowska nie ochrzci syna w Watykanie. Ma inny pomysł na ten dzień

Małgorzata Kożuchowska na świątecznych zakupach:

Przeładuj

Gorąca bitwa Patryka i Karola w "The Voice of Poland"! Jurorzy nie wytrzymali...

zobacz 01:48